Deadpool 3 için çalışmalar başladı

deadpool 3 icin calismalar basladi dRUNCyQe

deadpool 3 icin calismalar basladi 0 M9Iy9qNa

Bildiğiniz üzere Marvel’ın X-Men karakterlerinin sinema hakları Fox’taydı fakat geçtiğimiz yıl Disney, Fox’u satın alarak tüm X-Men ve Fantastik Dörtlü karakterlerinin sinema haklarını satın almış oldu.

Bu satın alım sonrasında ise en çok merak edilen husus Deadpool serisine ne olacağıydı. Geçtiğimiz saatlerde ise sinema için çalışmalara başlandığı açıklandı. Deadline’ın haberine göre Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Loeglin, başrolü oynayan Ryan Reynolds ile birlikte Deadpool 3’ün senaryosunu yazmaya başlamış.

Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Loeglin ikilisi Bob’s Burger isimli başarılı animasyon güldürü dizisinin müellifi. İkinci sinemanın direktörü David Leitch’in, 2021 yılı takviminin ziyadesiyle dolu olduğu söyleniyor. Bu yüzden sinemanın imalinin 2022’den evvel başlamaması bekleniyor fakat şimdi David Leitch ile de kesin olarak anlaşılmış değil. Şirket şu anda yalnızca bir açık kapı bırakmış durumda.

En sevindiri ayrıntı ise öbür bir emniyetli kaynaktan geliyor. Disney’in Deaadpool’un sinema hakkını satın almasından bu yana en merak edilen husus yeni sinema gelirse sinemanın +18 olup olmayacağıydı. Kaynağa nazaran bu sinema de +18 olacak. Şu an için diğer rastgele bir bilgi ne yazık ki bulunmuyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Deadpool 3 için çalışmalar başladı