Mobil

Dead Cells’in satış sayısı açıklandı ve yeni indirilebilir içeriği duyuruldu

dead cellsin satis sayisi aciklandi ve yeni indirilebilir icerigi duyuruldu 0 tcYyjVFC

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Motion Twin’in yaptığı, 2018 yılında yayınlanan ve olumlu yorumlar alan metroidvania rogue-lite aksiyon oyunu Dead Cells’e yeni bir fiyatlı içerik geliyor.

2018’in kıymetli oyunlarından biri olan Dead Cells, taşınabilir aygıtlar dışında ayrıca PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’de erişilebilir bir oyun. Son açıklamaya nazaran ise Dead Cells, tüm bu platformlarda 3.5 milyon satışı geçmiş durumda. Bu üslup bir oyun için sahiden hoş bir muvaffakiyet. Oyunun birebir vakitte Xbox Game Pass sistemine dahil olduğunu ve bu bilgilerin içerisine dahil olmadığını hatırlatalım.

Ayrıyeten bu açıklama ile birlikte Dead Cells’in ikinci fiyatlı indirilebilir içeriği de duyuruldu. Fatal Falls isimli bu oyun içerik oyuna The Fractured Shrines ve The Undying Shores isimli iki yeni bölge ve bir yeni boss ekleyecek. İçeriğin fiyatı 4,99 dolar. Şu an için Türkiye fiyatı bilinmiyor. 2021’in birinci aylarında da çıkması bekleniyor.

Dead Cells şu anda Google Play üzerinde 24,99 TL. App Store üzerinde ise 79,99 TL. Şayet oynamadıysanız bilhassa Android aygıtlara sahip oyuncuların kaçırmaması gereken bir oyun.

Fatal Falls isimli içeriğin görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu