Dead by Daylight’ın Yeni Kuşak Konsollarla Birlikte Çıkacak

dead by daylightin yeni kusak konsollarla birlikte cikacak v8jmaLJu

Kanada merkezli görüntü oyun geliştirme stüdyosu Behaviour Interactive, hayatta kalma endişe cinsindeki oyunu Deisim by Daylight’ı 2016 yılında piyasaya sürmüştü. Birinci etapta PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürülen oyunun yeni kuşak konsollar için de çıkış yapacağını geçtiğimiz eylül ayında öğrenmiştik.

Bugün bir ilan yayınlayan geliştirici stüdyo, Deisim by Daylight’ın PlayStation 5 ve Xbox Series X I S sürümlerinin konsolların çıkışıyla birlikte piyasaya sürüleceğini açıkladı. Şirket, yapılan duyuruda oyunun PlayStation 5’te birinci gün oynanabileceğini, Xbox Series X ve Xbox Series S konsolları için ise 10 Kasım 2020 tarihinde yayınlanacağını belirtti.

Dead by Daylight nasıl bir oyun?

Geliştiriciliğini Kanada merkezli oyun stüdyosu Behaviour Interactive’in üstlendiği Deisim by Daylight, toplam beş oyuncuyla oynanan hayatta kalma endişe cinsinde bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncuların ıssız bir bölgeye bırakıldığı oyunda 4 oyuncunun, ‘Katil’ olarak seçilen öteki oyuncuya yakalanmadan vazifeleri tamamlaması ve bölgeden kaçması gerekiyor.

Geliştirici firma, oyuna PlayStation 4’te sahip olan yahut PlayStation Plus ile fiyatsız bir biçimde yer oyuncuların, PlayStation 5’e fiyatsız halde yükseltme yapabileceklerini ve tüm ilerlemelerin yeni kuşak konsola aktarılacağını söylüyor. Benzeri halde Deisim by Daylight’ın Xbox One sürümüne sahip olan oyuncular da tüm ilerlemelerini fiyatsız bir formda yeni kuşak konsola aktarabilecek.

Tanınan hayatta kalma oyunu, yeni jenerasyon konsollarda saniyede 60 kare ve 4K çözünürlükte çalışacak. Güncellenmiş grafiklerle yeni kuşak konsollara çıkacak olan oyun; haritalar, karakterler, animasyonlar, görsel efektler ve öbür birçok noktada iyileştirmelere mesken sahipliği yapacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Dead by Daylight’ın Yeni Kuşak Konsollarla Birlikte Çıkacak