Dead by Daylight’ın Yeni Katili, Hayranların Lisanına Düştü

dead by daylightin yeni katili hayranlarin lisanina dustu

Tanınan dehşet oyunu Deisim by Daylight, yeni katili The Twins‘i geçtiğimiz haftalarda oyuncularına sunmuştu. Lakin görünüşe nazaran yeni katilde kimi kusurlar bulunuyor. The Twins, isminden de anlaşılabileceği üzere iki kardeşten oluşuyor. Bir tanesi küçük kardeş Victor, bir tanesi de Victor’u koruyan ablası Charlotte.

Ufak bir goblin olan Victor ile ablası Charlotte, görünüşte epey korkutucu olsa da barındırdıkları çeşitli yanılgılar sebebiyle korkutucu oldukları kisimar ölümcül değiller. Poylgon’da alan yer habere nazaran Victor, hava kayboluyor ve kendisine tekme atmaya çalışanları bir boşluğa gönderiyor.

Dead by Daylight’ın yeni katilleri, korkutucu oldukları kadar ölümcül değil

The Twins, birçok Deisim by Daylight oyuncusu tarafından epeyce zayıf olarak değerlendirilse de yanlışlar giderildiğinde barındırdıkları potansiyel sebebiyle bu ikizlere epey sıcak bakanlar da bulunuyor. Olağan güncellemelerle bu yanılgıların giderilebilir ve karakterlerde geliştirmeler yapılabilir.

Şimdi yanlışlar giderilemediği için bu problemli katiller, Dead by Daylight hayranlarının lisanına düşmekten de kurtulamisimı. Bir oyuncu, Dead by Daylight subreddit’inde The Twins’e karşı oynamanın hayli keyifli olduğunu, uçarak çığlık atan ve tekmelenebilen bir bebek tarafından kovalanmanın çok eğlenceli olduğunu söyledi. Lakin geliştirici stüdyo Behaviour Interactive, çocuk istismarı olması sebebiyle Victor’un bir bebek olarak tanımlanmaması gerektiğini söylüyor.

dead by daylightin yeni katili hayranlarin lisanina dustu 0 dap54DUB

Dead by Daylight’ın direktörü Mathieu Cote, yamadaki teknik sıkıntıların ayrımında olduklarını söyledi. Cote, çapraz oynanış dayanağıyla birbirine bağlanmış çok fazla konsolun, çok fazla platformun olduğu bu devirde yalnızca bir adedine yama yayınlayıp başkalarına yayınlamama üzere bir şey yapamayacaklarını söyledi.

Yayınlisimıkları yeni içeriklerin en az iki hafta içerisinde önemli bir değişiklik yaşisimığını söyleyen Cote, yayınlamadan evvel her ne kadar test yapsalar da milyonlarca oyuncuya sunulan içerikte her şeyi yakalamalarının mümkün olmisimığını da söyledi. Cote, ayrıyeten oynaması keyifli ve daha evvel var olmayan bir mekanik yaratmak istediklerini de lisana getirdi.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Dead by Daylight’ın Yeni Katili, Hayranların Lisanına Düştü