DC’nin Yeni Oyun ve Film Duyuruları İçin Tarihler Belli Oldu

dcnin yeni oyun ve film duyurulari icin tarihler belli oldu ypht4WPk

Şu sıralar sıkıntı bir süreçten geçen Warner Bros. ve DC, tüm bunlara karşın önümüzdeki hafta sonu büyük ölçekli hayran aktifliği DC FanDome’a hazırlanıyor. 22 Ağustos’ta düzenlenecek aktiflikte Wonder Woman 1984’ten Zack Snyder’ın Justice League versiyonuna kisimar pek çok sinema ve oyun hakkında bilgi sahibi olacağız. 

IGN tarafından elde edilen DC FanDome tam listesine nazaran, oyun hayranlarını bekleyen en az iki büyük ilan yapılacak. Bu duyurulardan birinin, geçtiğimiz günlerde de ortaya çıkan Rocksteisimy’nin yeni oyunu Suicide Squad olduğu biliniyor. Batman Arkham City’nin gerisindeki stüdyo olan Rocksteisimy, bu oyununda Suicide Squad üyelerinin Justice League kahramanlarına karşı uğraşını bizlere sunacak. Rocksteady’nin yeni oyunuyla ilgili paneli 23 Ağustos’ta saat 03.00’te gerçekleşecek.

dcnin yeni oyun ve film duyurulari icin tarihler belli oldu 0 gK1cLjMD

Suicide Squisim oyunu dışında WB Games Montreal’in geliştirdiği bir oyunun daha tanıtımı yapılacak. Geliştirici şirketin daha evvelki teaserlarda Batman ve League of Assassins projeleri üzerinde çalıştığı ima edilmişti. Bu bahiste da en ayrıntılı bilgiyi 22 Ağustos’ta saat 20:30’da göreceğiz. 

dcnin yeni oyun ve film duyurulari icin tarihler belli oldu 1 J8gUyvq2

Aktiflik 24 saat sürecek

Sanal bir ortamda düzenlenecek DC FanDome aktifliği; çizgi-roman, sinema, oyun ve TV gösterilerinin tanıtılacağı 24 saatlik devasa bir süreçte gelecek. Pek çok değerli fragman ve ilannun olacağı aktiflikte Wonder Woman, Aquaman, Shazam, The Batman üzere sinemalar hakkında da yeni ilanların yapılması bekleniyor. Aktiflikle ilgili yeni ayrıntılar geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

DC’nin Yeni Oyun ve Film Duyuruları İçin Tarihler Belli Oldu