Yazılım

Cyberpunk 2077’ye daha çıkmadan devasa bir güncelleme geldi

cyberpunk 2077ye daha cikmadan devasa bir guncelleme geldi 0 kNEnij76

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red’in yaptığı bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077, şu anda kimi basın kuruluşlarına dağıtılmış durumda. Tıpkı vakitte kimi bireyler de oyun evvelce ulaşmış durumda.

Oyun hakkında konuşmak her ne kadar şu anda yasak olsa da oyuncular, oyunun çıkmadan almış olduğu güncelleme boyutunu internette paylaşılmış. Oyun şimdi çıkmadı bile lakin şimdiden 43.5 GB’lık bir güncelleme gelmiş durumda ve bu yama oyunun çıkış gününde yayınlanacak olan yamadan büsbütün farklı.

43.5 GB’lık bu güncelleme büyük ihtimalle oyunun ön yüklemesi açıldığında, indirme boyutunun içerisine dahil olacak. Lakin birebir vakitte oyunun bir birinci gün yaması alacağını da hatırlatalım. Kısaca oyunu ön yüklemede indirdikten sonra indirme sürecinin bittiğini düşünmeyin, çıkış gününde bir sefer daha güncelleme gelecek.

Oyunun PC’de 70 GB’lık boş alana muhtaçlığı olduğu belirtildi, bu yüzden yayınlanacak olan birinci gün yamasının boyutu da çok büyük olmayacaktır.

Cyberpunk 2077, 10 Aralık’ta PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için Türkçe altyazı dayanağıyla birlikte yayınlanacak. Yeni kuşak sürümü 2021’de gelecek ama geriye uyumluluk sayesinde oyunun çıkış tarihinden itibaren yeni jenerasyon konsollarda da oynayabileceksiniz.

Buradan sonrası oyun ile ilgili spoiler

Ayrıyeten geçtiğimiz saatlerde oyun ile ilgili bir görsel sızdırıldı. Sızıdırılan görselde oyun dünyasının kıymetli isimlerinden birinin Cyberpunk 2077’nin içinde olduğunu öğrendik. Metal Gear ve Death Stranding ile tanınan oyun dünyasının başarılı isimlerinen Hideo Kojima, Cyberpunk 2077’nin içerisinde olacakç Buraya tıklayarak sızdırılan görsele bakabilirsiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu