Yazılım

Cyberpunk 2077’nin ön siparişleri The Witcher 3’ten daha fazla

cyberpunk 2077nin on siparisleri the witcher 3ten daha fazla 0 1ly5hzuB

Cyberpunk 2077’nin çıkışına çok kısa bir mühlet kaldı ve her geçen gün yeni bilgiler paylaşılıyor. Oyunun reklamı son birkaç aydır ziyadesiyle yapılıyor ve insan oyunun satışlarını merak etmiyor değil açıkçası.

Şirketin finans müdürü Piotr Nielubowicz ise geçtiğimiz saatlerde oyun ile ilgili yeni bilgiler verdi. Bu bilgiler ortasında en dikkat çekenlerden biri de Cyberpunk 2077’nin ön sipariş ölçüsü. Ne yazık ki tam bir sayı söylenmedi fakat şu ana kadar çıkış yapan her bir Witcher oyunundan daha fazla olduğu açıklandı. Birinci iki Witcher oyununun çok fazla ön sipariş aldığını pek söyleyemeyiz lakin üçüncü oyunun ön siparişi bir hayli fazladır. Bu yüzden üçüncü oyunun ön siparişlerini geçmesi CD Projekt Red için hoş bir haber.

Ayrıyeten açıklama nazaran Cyberpunk 2077’nin ön siparişleri The Witcher oyunlarından bariz bir formda fazlaymış. Son olarak da satışların %50’sinden fazlasının dijital olması bekleniyormuş. 

Bir öbür haber ise oyunda Johnny Silverhand’i canladnıran tanınan oyuncu Keanu Reeves’in oyunu oynadığı açıklandı. Açıklamaya nazaran Keanu Reeves oyunu oynamış ve ziyadesiyle beğenmiş. 

Cyberpunk 2077, 10 Aralık’ta PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için Türkçe altyazı desteğiyle birlikte yayınlanacak. Yeni kuşak sürümü 2021’de gelecek ama geriye uyumluluk sayesinde oyunun çıkış tarihinden itibaren yeni jenerasyon konsollarda da oynayabileceksiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu