Oyun

Cyberpunk 2077’nin Fizikî Kopyaları Sızdırıldı

Ertelemelere doyamayan CD PROJEKT RED oyunu Cyberpunk 2077, planlarda son anda bir değişiklik yapılmazsa 10 Aralık 2020 tarihinde nihayet çıkışını yapacak. Bu noktisima oyunun çıkmasına şimdi iki haftadan fazla bir müddet olmasına karşın oyunun fizikî kopyaları çevrimiçi ortamda dolanmaya kafalisimı.

Nasıl olduğu bilinmemekle birlikte geçtiğimiz gün bir Reddit kullanıcısı, oyunun PlayStation 4 fizikî kopyasına sahip olduğunu sav ederek bir fotoğraf paylaştı. Yorumlarda oyuna dair görüşlerine de yer veren Reddit kullanıcısı, oyun kutusunun hayli ağır olduğunu, 2 disk içinde geldiğini ve yaklaşık 70 GB’lık bir alan kapladığını söyledi.

Önümüzdeki günlerde Cyberpunk 2077 spoilerlarına dikkat:

cyberpunk 2077nin fizik kopyalari sizdirildi 0 qTPfGEa9

Reddit kullanıcısının palavra söyleyip söylemediği bilinmiyor lakin bu hususlarda hassas bir oyuncuysanız, önümüzdeki günlerde toplumsal medyisimaki Cyberpunk 2077 paylaşımlarına dikkatle yaklaşmanızı tavsiye ederiz çünkü her an bir spoiler yiyebilirsiniz.

Öte yandan paylaşılan fotoğrafa bakacak olursak kutunun üzerinde disk şoförlü PlayStation 5 konsolları için fiyatsız yükseltmenin mevcut olacağını gösteren bir çıkartma ve kutu içeriğini gösteren bir öteki çıkartma daha kutunun üzerinde yer alıyor.

cyberpunk 2077nin fizik kopyalari sizdirildi 1 w3jEhHfa

Buna nazaran Cyberpunk 2077’nin fizikî sürümünü satın yer oyuncular, 2 adet Blu-ray diskiyle gelen oyunun yanında oyundaki dünyayı anlatan bir özete, çıkartmalara, kartpostallara ve oyun haritasına da sahip olacak.

Geliştiriciliğini Polonya merkezli oyun stüdyosu CD PROJEKT RED’in üstlendiği Cyberpunk 2077, 10 Aralık 2020 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürülecek.

PC tarafındaki dağıtıcılığını Steam’in üstlendiği oyun için belirlenen fiyat etiketi ise 249 TL. Burisimaki kontağa tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilir, oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve oyunu satın alabilirsiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu