Oyun

Cyberpunk 2077’nin DLC’si Oyun Çıktıktan Sonra Duyurulacak

Oyuncular olarak uzun vakittir dört gözle yolunu beklediğimiz Cyberpunk 2077‘ye kavuşmamıza artık günler kaldı. Bu kelamı daha evvel söylemiş olsak da 10 Aralık, sonunda nitekim de oyunla buluşacağımız tarih olacak üzere duruyor. Oyun, harika olmasını beklediğimiz dünyasıyla gümbür gümbür geliyor.

Fakat oyunun kendisine şimdi kavuşmadan oyun hakkında yanıtı merak edilen birtakım sorular da bulunuyor. Bu sorulardan birisiyse oyuna gelecek DLC ve bunun ne vakit yayınlanacağıydı. İşte oyunun geliştiricisi CD PROJEKT RED, bugün bu husus hakkında açıklama yaptı.

DLC, oyun çıktıktan sonra duyurulacak:

cyberpunk 2077nin dlcsi oyun ciktiktan sonra duyurulacak 0 Y6knCa61

CD PROJEKT RED kafakanı adam Kicinski, üçüncü çeyrek çıkar davetsında yeni haberler verdi. isimam Kicinski, birinci başta planlarının oyunun DLC’sini oyun çıkmisiman evvel duyurmak olduğunu belirtti. Ama Kicinski, son ertelemeden sonra stüdyonun 10 Aralık’a kadar DLC hakkında bir bilgi paylaşmaktan vazgeçtiğini açıkladı.

adam Kicinski, açıklamasında “Oyunculara oyunu sağlamak için piyasaya sürülmesini beklemeye ve bunun akabinde gelecekteki projeler hakkında konuşmaya karar verdik.” ifisimesini kullandı. Kicinski, bu açıklamayı yaptığı birebir konferansta oyunun her platformda çok güzel performans gösterdiğini açıklamıştı.

CD PROJEKT RED kafakanı, bu açıklamalarının yanı sıra oyuncuların içini rahatlatacak bir ifisimeye de alan verdi. lider isimam Kicinski, oyunun Aralık ayında çıkacağına ve ertelenmeyeceğine dair kelam verdi. Bakalım Cyberpunk 2077, 3 kere ertelendikten sonra oyuncuların bir epey yükselen beklentilerini karşılayabilecek mi?

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu