Yazılım

Cyberpunk 2077’nin DLC ve genişleme paketlerinin duyurusu oyun çıktıktan sonra yapılacak

cyberpunk 2077nin dlc ve genisleme paketlerinin duyurusu oyun ciktiktan sonra yapilacak 0

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red’in yaptığı Cyberpunk 2077’ye gelecek olan DLC’ler ve ek paketlerin duyurusu ertelendi.

Olağanda oyunun çıkışından evvel duyurusu yapılması beklenen indirilebilir içerikler, oyunun yayınlanmasından sonrasına, yani 10 Aralık’tan sonraya ertelendi. Oyunun DLC’leri ve ek paketleri için The Witcher 3’ten ilham alınmış. The Witcher 3’ün çıkışının akabinde toplamda 16 fiyatsız DLC gelmişti ve oyuna hem yeni misyonlar hem de yeni eşyalar eklemişti. Ayrıyeten çıkışından bir müddet sonra yayınlanan iki genişleme paketi de neredeyse apayrı bir oyun daha sunuyordu bize.

Cyberpunk 2077 için de tam olarak bu usulde içerikler düşünülmüş fakat ne yazık ki bunların duyurusunu oyun çıktıktan sonra görebileceğiz. 

Son olarak ise Cyberpunk 2077’nin çok oyunculu moduna dair daha fazla bilginin 2021’in birinci çeyreğinde açıklanacağı ve bu çok oyunculu modun bir mod olmayacağı, bağımsız kendine ilişkin bir AAA proje olacağı açıklandı. Yani karşımıza çıkan şey kolay bir ekstra mod olmayacak, ekstra bir oyun üzere olacak. Şu anda çok oyunculu Cyberpunk 2077 için de farklı bir grup çalışıyormuş.

Cyberpunk 2077, 10 Aralık’ta PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için Türkçe altyazı desteğiyle birlikte yayınlanacak. Yeni kuşak sürümü 2021’de gelecek ama geriye uyumluluk sayesinde oyunun çıkış tarihinden itibaren yeni kuşak konsollarda da oynayabileceksiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu