Cyberpunk 2077’nin Çıkıştan Sonraki Birinci Güncellemesi Yayınla

cyberpunk 2077nin cikistan sonraki birinci guncellemesi yayinla KBwMc7FL

Oyun dünyası sonunda yıllardır beklediği CD PROJEKT RED imali Cyberpunk 2077’ye kavuştu. Lakin oyunun çıkışı beklendiği üzere büsbütün pürüzsüz olmadı. Cyberpunk 2077, hem PC hem de konsol platformlarında oyuncuları pek çok yanlışla karşılamış olsa da bu durum her yeni çıkan oyunda yaşanıyor.

Değerli olan şeyin bu problemlerin en kısa müddette çözülmesi olduğunu biliyoruz. CD PROJEKT RED de bu noktaya damgasını vurarak oyunun resmi çıkışından sonraki birinci yamasını bugün yayınladı. Hotfix 1.04 ismiyle yayınlanan yama, hem PlayStation hem PC oyuncuları için indirilebilir oldu. Şirket, Xbox oyuncularınınsa en kısa müddette yamaya kavuşacaklarını açıkladı.

Birçok sorun giderildi:

cyberpunk 2077nin cikistan sonraki birinci guncellemesi yayinla 0 FMFQ46EG

Yayınlanan güncellemeyle birlikte oyundaki pek çok kusur ve performans meselelerine deva bulundu. Paylaşılan yama notları, oyunun birçok yerde düzeltildiğini gösterse de bu güncelleme elbette göreceğimiz tek güncelleme olmayacak. Hotfix 1.04, oyundaki çeşitli çökme meselelerini gidererek kararlılığı artırdı.

Oyunda misyonlar esnasında yaşanan birçok yanılgı giderildi. Görsellik konusunda oyuncuların arabisima birinci şahıstan üçüncü şahıs kamera açısına geçmeleri hızlandırıldı; kimi kıymetli vazifelerde NPC’lerin animasyon eksikliği sorunu giderildi. Oynanış kısmında da silah geliştirme ön izlemesi de düzeltildi.

Cyberpunk 2077, yıllar süren bekleyişe değecek bir formda çıkış yaptı. Oyun, her platformda toplamda 8 milyon ön sipariş aldı. Oyun çıktığı andaysa Steam oyuncu seline dönmüş, Cyberpunk 2077’nin anlık oyuncu sayısı 1 milyon 3 bin 264’e dayanmıştı. Lakin oyunun Türkçe çevirisinde yapılan küçük ancak değerli bir yanılgı Türk oyuncuların reaksiyonunu toplamıştı.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077’nin Çıkıştan Sonraki Birinci Güncellemesi Yayınla