Cyberpunk 2077’nin çıkış fragmanı yayınlandı

cyberpunk 2077nin cikis fragmani yayinlandi

cyberpunk 2077nin cikis fragmani yayinlandi 0 upIzMGFm

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red’in yaptığı Cyberpunk 2077’nin çıkış fragmanı paylaşıldı. Oyun yıllar sonra sonunda çıkışını yapıyor. 

Cyberpunk 2077’yi ön sipraiş verenler şu anda tüm platformlarda ön yüklemeye alabilir. Oyun 10 Aralık’ta Türkiye saati ile 00.00’da PlayStation 4 ve Xbox One için, 03.00’da da PC ve Stadia için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunu geriye uyumluluk sayesinde yeni jenerasyon konsollarda da oynayabileceksiniz. Oyunun çıkış fragmanını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Cyberpunk 2077, güç, ihtişam ve beden modifikasyonuna takıntılı bir megalopolis olan Night City’de geçen bir açık dünya aksiyon-macera kıssasıdır. Ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz implantın peşinden giden V isimli bir kanun kaçağı paralı asker olarak oynuyorsun. Karakterinin siber donanımını, maharetlerini ve oyun biçimini özelleştirebilir, ayrıyeten yaptığın seçimlerin öyküyü ve etrafındaki dünyayı şekillendirdiği büyük bir kenti keşfedebilirsin.

KANUN KAÇAĞI BİR PARALI ASKER OLARAK OYNA
Sibernetik güçlendirmelerle donatılmış kentli bir paralı asker, yani bir siberpunk ol ve Night City’nin sokaklarında efsaneni yarat.

GELECEĞİN KENTİNDE YAŞA
Görseller, karmaşa ve derinlik açısından yeni standartlar belirleyen bir megalopolis olan Night City’nin devasa açık dünyasına gir.

SONSUZ HAYAT SUNAN İMPLANTI ÇAL
Hayatının en riskli işini alarak ölümsüzlüğün anahtarı olan implant prototipinin peşinden git.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077’nin çıkış fragmanı yayınlandı