Cyberpunk 2077, Taban Konsollarda ‘İyi’ Performans Sunuyor

cyberpunk 2077 taban konsollarda iyi performans sunuyor

Oyun dünyasının aylardır merakla beklediği Cyberpunk 2077, son erteleme de yaşanmasaydı 19 Kasım günü çıkış yapacaktı. Lakin oyunun geliştiricisi CD PROJEKT RED, paylaştığı açıklamisima oyunun 9 farklı versiyonunu test etmenin kendilerini zorlisimığını belirterek çıkış tarihini 10 Aralık 2020 olarak düzenlemişti.

Bir ayın daha sonuna geldik ve Cyberpunk 2077 için bir defa daha gün saymaya kafaladık. Cyberpunk 2077’nin son çıkış tarihine giderek yaklaşırken elbette oyun dünyası da oyunun bir kere daha ertelenip ertelenmeyeceği hakkında haklı olarak kararsız durumda. Lakin bugün, CD PROJEKT RED lideri adam Kicinski tarafından rahatlatıcı bir açıklama yapıldı.

Cyberpunk 2077 taban konsollarda ‘iyi’ performans sunuyor:

cyberpunk 2077 taban konsollarda iyi performans sunuyor 0 lp5pRqNN

CD PROJEKT RED, geçtiğimiz gün bir konferans düzenlemişti. Bu konferansta geliştirici şirket, oyunun tekrar ertelenmeyeceğine dair kelam verdi (bir sefer daha). Şirket yöneticileri, oyun dünyasından gelen Cyberpunk 2077’nin taban konsollarda nasıl bir performans gösterdiği sorusuna da karşılık verdi.

CD PROJEKT RED lideri isimam Kicinski, bu soruyu şu halde yanıtlisimı:

Tabi ki performans Pro’lardan biraz daha düşük lakin bu kadar büyük bir dünyaya nazaran şaşırtan bir halde yeterli olduğunu söyleyebilirim. Yani biraz düşük lakin epey âlâ. karşılık bu.

adam Kicinski, bu kelamlarının akabinde oyunun çıkış tarihi için yapılan 3 haftalık erteleme hakkında da bir soruya yanıt verdi. Kicinski, bu müddet içinde grubun yeni jenerasyon konsollardaki performans konusunda hoş bir ilerleme kaydettiğini açıklisimı. Son olarak Kicinski, oyunun tüm platformlarda güzel performans gösterdiğine inandıklarını söyledi.

Çok oyunculu mod hakkında yeni açıklama:

cyberpunk 2077 taban konsollarda iyi performans sunuyor 1 DWb615Ee

Tüm bunların yanı sıra Cyberpunk 2077’nin en az değinilen konusu olan çok oyunculu moda da konferansta değinildi. isimam Kicinski, yaptığı açıklamayla CD PROJEKT RED’in bu mevzuda şimdi konuşmaya dilekli olmisimığını belirtti:

Bu büsbütün farklı ve büyük bir imal. Bunu bağımsız bir üretim olarak kıymetlendiriyoruz. Alışılmış Cyberpunk evreninden geleceği için büsbütün bağımsız değil ve tek oyunculu Cyberpunk konseptine epey yakın. Lakin bizim bakış açımızdan bu bir kafaka bağımsız üretim ve bunun üzerine bağımsız bir takım çalışıyor.

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077, Taban Konsollarda ‘İyi’ Performans Sunuyor