Cyberpunk 2077 için 1.06 yaması yayınlandı; kayıt belgelerinin bozulma sorunu düzeltildi

cyberpunk 2077 icin 106 yamasi yayinlandi kayit belgelerinin bozulma sorunu duzeltildi

cyberpunk 2077 icin 106 yamasi yayinlandi kayit belgelerinin bozulma sorunu duzeltildi 0 2FrGfiQj

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red’in yaptığı Cyberpunk 2077, geçtiğimiz haftalarda yayınlandı lakin ne yazık ki kimi meseleler ile yayınlandı. Çökme ve performans sorunu üzere büyük kusurların bir kısmı yayınlanan 1.04 ve 1.05 ile çözülmüştü. Artık de 1.06 yaması yayınlandı.

Yama şu anda tüm platformlar için indirilebilir durumda. Konsollarda yaklaşık olarak 16 GB, PC’de ise 993 MB’lık bir boyutu bulunuyor.

Yayınlanan bu yama spesifik olarak üç bahse odaklanıyor. Birinci olarak PC’deki kayıt belgelerini bozan kusur giderildi. Evvelce kayıt belgenizin büyüklüğü şayet 8 MB’ı geçerse oyundaki kayıt evrakları bozuluyordu ve geri getirilemiyordu. Bu yama ile birlikte bu limit kaldırıldı lakin CD Projekt, öncesinde bu sorun sebebiyle bozulan kayıt belgelerinin geri getirelemeyeceğini de aktardı.

İkinci mevzu olarak konsollardaki çökme sayısı azaltıldı. Son olarak da Second Conflict vazifesinde Totentanz Club’ıngirişindekiDum Dum‘ın kaybolma sorunu düzeltildi.

Oyunun bilhassa konsol sürümündeki meselelerini büyük ölçüde gidermek için yayınlanacak olan birinci büyük yama 2021 Ocak’ta ikincisi de 2021 Şubat’ta yayınlanacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077 için 1.06 yaması yayınlandı; kayıt belgelerinin bozulma sorunu düzeltildi