Cyberpunk 2077 Ferdileştirme Ekranına Diş ve Tırnak Ayrıntısı

cyberpunk 2077 ferdilestirme ekranina dis ve tirnak ayrintisi IRJ4hAFy

Cyberpunk 2077, 2020’de açık orta en fazla beklenen oyun oldu. Olağanda çok daha evvel çıkacak, fakat erteleme kararlarından ötürü hala çıkış yapamayan oyun, GTA 5’ten beri gördüğümüz en detaylı oyun olabilir. Bu da oyuna dair beklentilerimizi artırıyor. Ortaya çıkan son bilgilere nazaran Cyberpunk 2077, son derece ayrıntılı bir karakter özelleştirme sistemine sahip olacak. 

Cyberpunk 2077’de diş renginizi seçebileceksiniz

fd685cd3f5973f65ca4isim331387808ea22e449b4

Cilt tonunuz, göz renginiz, burnunuzun biçimi, çene düzlüğü, saç ve sakal hali, uzunluğu üzere pek çok özelliğe sahip olan özelleştirme ekranı, daha evvel oyunlarda pek görmediğimiz detaylarla da karşımıza çıkacak. Cyberpunk 2077’nin Almanya Facebook sayfasından yapılan paylaşımda; tırnaklarınızın uzunluğundan diş tarzınıza kisimar ziyadesiyle detaylı bir karakter özelleştirme ekranının bulunacağı açıklandı. “Özgürlük bizim için yalnızca oyunda değil, tıpkı vakitte karakterinizi şekillendirmede de önemlidir” diyen CD Projekt RED, oyunda çok fazla ayrıntıı düşünmüş üzere görünüyor. 

Bir CD Projekt RED temsilcisi, oyuncuların aslında dişlerinin rengini, tırnaklarının uzunluğunu ve rengini, hatta oje desenlerini de değiştirebileceğini doğruladı. Ayrıyeten karakter özelleştirme ekranındaki tüm seçenekleri açıklamisimıklarını, kimilerinin oyunculara sürpriz olmasını istediklerini söyledi. 

cyberpunk 2077 ferdilestirme ekranina dis ve tirnak ayrintisi 1 PO7sr9ue

Cyberpunk 2077 ne vakit çıkacak?

CD Projekt RED’in büyük bir beklenti yaratan oyunu Cyberpunk 2077, geçtiğimiz günlerde yeni bir erteleme almıştı. Bu güncellemeyle birlikte oyunun çıkış tarihi 19 Kasım’dan 10 Aralık’a ertelenmişti. Bu ertelemenin artık “son” olduğunu açıklayan şirket, şayet bir aksilik olmazsa 1 aydan kısa bir müddet içerisinde Cyberpunk 2077’yi sevenleriyle buluşturacak. Pekala siz Cyberpunk 2077 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun bekleneni verecek mi? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077 Ferdileştirme Ekranına Diş ve Tırnak Ayrıntısı