Oyun

Cyberpunk 2077, 175 Saatlik Oynanışla Bitirilemedi

İki ay evvel sizlere aktardığımız bir haberimizde, Cyberpunk 2077’nin ana öyküsünün The Witcher 3’ten kısa olacağından bahsetmiştik. Oyunun geliştiricileri, bunun sebebinin The Witcher 3’ün çok az oyuncu tarafından büsbütün bitirilmiş olmasından kaynaklı olduğunu söylemişti.

Görünüşe nazaran CD PROJEKT RED’in yeni oyunu Cyberpunk 2077 de bir oldukça uzun olacak. Stüdyonun bünyesinde bulunan test oyuncusu Lukasz Babiel, Cyberpunk 2077’yi 175 saattir oynadığını ve hâlâ bitirmeye yaklaşamadığını söyledi.

175 saatlik oynanış müddetiyle Cyberpunk 2077 bitmedi

Babiel, Twitter hesabından “Nasıl başlisimı / nasıl devam ediyor” temalı bir paylaşımda bulundu. İki isimet görselin alan aldığı Tweette Babiel’in gezgin olarak 175 saat 43 dakika boyunca oyunu oynisimığı görülüyor.

Babiel, bu 175 saatlik müddetin oyunun tamamlanma müddeti olup olmisimığı tarafındaki soruya ise “Pek sayılmaz. Bu, sıkıntı düzey oynisimığım yavaş tempolu oyunlarımdan bir tanesi” dimekanek karşılık verdi. Babiel, alışılanın bilakis saklılık odaklı oynadığını, her şeyi toplisimığını ve oyunun sunduğu tüm özellikleri kullandığını da lisana getirdi.

Babiel’in oyunla ilgili belirttiği bir öbür şey de zorluğunun her an değiştirebilir olduğuydu. The Gamer’da alan alan haberde The Witcher 3’ün de benzeri bir oynanış müddeti sunduğu ve DLC’ler ile birlikte bu müddetin arttırıldığı tabir edildi. Cyberpunk 2077’de de misal bir strateji güdülebilir.

Natürel CD PROJEKT RED’in yeni oyunun birden çok sonu olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Hasebiyle oyunu bir kez oynisimıktan sonra bir kere daha baştan kafalayıp büsbütün ayrımlı bir sona ulaşabileceksiniz. Lakin devasa oynanış mühletini göz önüne aldığımızda çok fazla kişinin bunu deneyeceğini sanmıyoruz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu