Cut the Rope geliştiricisinden farklı mekanikleriyle Evo Pop

cut the rope gelistiricisinden farkli mekanikleriyle evo pop bantmJ7h

cut the rope gelistiricisinden farkli mekanikleriyle evo pop 0 FUVf2q3Z

Cut the Rope oyunu ve sempatik Om Nom ile geniş kitlelere ismini duyuran Zeptolab farklı üretimlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu kere farklı bir oyun mekaniği sunan Evo Pop taşınabilir platformlarda yerini aldı.

Evo Pop neler sunuyor?

Evo Pop oyunu bir kolonide yaşayan Evo ismindeki şirin yaratıkları mevzu ediniyor. Bu yaratıklar büyüyebiliyor ve çoğalabiliyor. Ayrıyeten daha küçük yaratıkları yiyorlar. Bu sayede öteki renkteki yaratıkları yok edebiliyorsunuz.

Clash Royale üslubu üretimlerden hatırladığımız üzere atılımlarınızı muhakkak bir güç çubuğu üzerinden yapmanız gerekiyor. Her atılım belirli bir güç harcadığı ve gücün dolmasını beklemek gerektiği için stratejik kullanmak kural.

Kısmı geçmek için öteki renkteki Evo yaratıklarını yok etmek yahut sayınızı onlardan üstte tutmak gerekiyor. Büyümek ve çoğalmak için güç harcamanız gerekiyor. Karakterin rengine nazaran yetenekleri değişiyor. Örneğin otomatik olarak büyüyen yahut çoğalan renkler var.

cut the rope gelistiricisinden farkli mekanikleriyle evo pop 1 PucLmr1L

Kısımda düşman yaratıkların gelişimini takip ederek büyüme yahut çoğalma atakları yapıyorsunuz. Ayrıyeten zıplama, kule yapma, pervane eklentisi üzere yeni kartların kısım kazandıkça kilidi açılıyor. Tekrar farklı renkteki Evo’ların da kilidi açılıyor.

Oyunda çoklu çaba yok ve büsbütün yapay zekaya karşı uğraş ediliyor. Bu bakımdan kısımlar hayli uzun sürüyor ve giderek zorlaşan karakterler yahut birden fazla karakter karşınıza çıkıyor.

cut the rope gelistiricisinden farkli mekanikleriyle evo pop 2 I5qTT8wB cut the rope gelistiricisinden farkli mekanikleriyle evo pop 2 I5qTT8wB cut the rope gelistiricisinden farkli mekanikleriyle evo pop 4 awJqGiqN Evo Pop ZeptoLab UK Limited Oyunlar Fiyatsız 460.2 MB

cut the rope gelistiricisinden farkli mekanikleriyle evo pop 5 5hdpHF91 cut the rope gelistiricisinden farkli mekanikleriyle evo pop 5 5hdpHF91 cut the rope gelistiricisinden farkli mekanikleriyle evo pop 7 5hT8NO7V Evo Pop ZeptoLab Strateji Oyunları Fiyatsız 88M

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Cut the Rope geliştiricisinden farklı mekanikleriyle Evo Pop