Crypto.com, Türkçe Olarak Hizmet Vermeye Başladı

cryptocom turkce olarak hizmet vermeye basladi 8UEEcFC5

Daha evvel yalnızca İngilizce olarak hizmet vere tanınan kripto para borsası Crypto.com, son 2 ay içerisinde Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce ve Çince üzere lisanlara sahp olarak mahallileşme konusunda kıymetli bir adım atmıştı. 

Türkiye’yi genç nüfusu ve kripto paralara olan ilgisi ile EAMA bölgesine açılan bir kilit olarak gören Crypto.com, artık de Türkçe hizmet vererek, ülkemizdeki kullanıcılara ulaşma hedefliyor.

“Türkiye’de her 5 şahıstan biri kripto para kullanıyor”

cryptocom turkce olarak hizmet vermeye basladi 0 bSy715cF

Türkçe lisan sçeneği ile değerli ve stratejik bir isimım attıklarını söyleyen Avrupa Genel Müdürü Mariana Gospodinov, “Türkiye, Doğu ve Batı ortasındaki pozisyonu ile hem coğrafik açıdan hem de Türklerin kripto paralara duyduğu yakınlık açısından bizim için değerli bir pazar. Türkiye’de her 5 şahıstan biri kripto para kullanıyor ya da daha evvel kullanmış, bu çok mükemmel bir sayı.” açıklamasında bulundu.

Crypto.com nedir, hangi hizmetleri sunuyor?

cryptocom turkce olarak hizmet vermeye basladi 1

2016 yılından hizmet veren ve merkezi Hong Kong’ta bulunan Crypto.com, bir kripto para alım satım, borsa ve cüzdan hizmetleri platformudur. 2019’da 1 milyon kullanıcıya sahip olan Crypto.com, 1 yıl içerisinde kullıcıya sahip olan Crypto.com, bu sayıyı 2020’de 5 milyona çıkarmayı başardı, yeni gayesi ise 5 yılda 100 milyon kullanıcıya ulaşmak. 

Crypto.com, düşük komite oranları ve piyasadaki en güzel fiyatları sunduğunu belirtiyor. Uygulamasında ise 80’den fazla kripto para ünitesi mevcut. Tüm bu üniteler üzerinden itimatla alım satım, birikim, gönderim ve transfer takibi yapmak mümkün.

Birebir vakitte Visa dayanağına de sahip olan Crypto.com, böylece bankalardan transferi, banka kartı ya da kredi kartı ile ödeme imkanı da sunuyor. Ayrıca  DeFi Wallet ile transferler ve swap süreçleri denetim edilebiliyor. Ayrıyeten dayanak sunulan ülkelerde, kripto para karşılığında epeyce esnek şartlarda kredi alma imkanı sunuyor.

Alışverişlerde kripto para ile ödeme imkanı:

cryptocom turkce olarak hizmet vermeye basladi 2 WOtFp2BM

Ödeme seçenekleri ortasında kripto paraları da sunan e-ticaret sitelerinde Crypto.com kullanılabiliyor. Bu sayede site sahipleri ödemelerini kripto para cinsinden ödeme alabiliyor, tüketiciler kripto para ile ödeme yapabiliyorlar. 

Crypto.com uygulaması ve Türkçe lisan seçeneği ayarlama:

  • adım #1: Crypto.com uygulamasını indirin (Android – iPhone)
  • adım #2: Uygulamayı açın, Ayarlar kısmına girin
  • isimım #3: Languages kısmından Türkçe lisan seçeneğini işaretleyin
  • isimım #4: Crypto.com üzerinden tüm kripto para süreçlerinizi gerçekleştirebilir

Crypto.com hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, web sitesinden, e-posta üzerinden yahut uygulama içindeki müşteri hizmetleri kısmından, yetkililer ile Türkçe olarak bağlantıya geçebilirsiniz. Türkçe olarak hizmet veriyorlar. Öte yandan fikirlerinizi, piyasa yorumlarınızı, öngörülerinizi paylaşmak ve fikir almak için Cryto.com’un Türkçe Telegram topluluğuna buradan katılabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Crypto.com, Türkçe Olarak Hizmet Vermeye Başladı