Donanım

Corsair yeni Thunderbolt 3 temas merkezini duyurdu

corsair yeni thunderbolt 3 temas merkezini duyurdu 0

40Gbps düzeyine kadar çıkan transfer suratlarına rağmen Thunderbolt 3 aksesuarları hala hayli maliyetli ve bu nedenle klâsik USB eserleri tercih ediliyor. Tekrar de üreticiler hala bir yaygın kullanım imkanı oluşturmak için çalışıyor.

Corsair TBT100 özellikleri ve fiyatı

Corsair TBT100 firmanın birinci Thunderbolt 3 temas merkezi olma özelliğine sahip. Alüminyum alaşımdan imal edilmiş ikonik tasarım dikkat çekerken; pek çok aygıtınızı tek bir yerden bağlama imkanı sunuyor.

Corsair TBT100 merkezinin üzerinde 2 adet HDMI 2.0 girişi ile 4K HDR ekranlara çıkış mümkün oluyor. 2 adet USB Tip-C teması 10Gbps, 2 adet USB Tip-A irtibatı da 5Gbps transfer suratları sunuyor. Kontaklar toplamda 30W güç transferi yapabilirken ekstra 55W güç de bilgisayarlar için ayrılmış.

Bir adet Gb Ethernet portunun yanında UHS-II SD kart okuyucu, 3.5mm jak girişi, Kensington kilidi formunda girişler de mevcut. Corsair TBT100 temas merkezi 300 Avro fiyat etiketi ile satışa başladı.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu