Corsair kıymetli bir platformu daha bünyesine kattı

corsair kiymetli bir platformu daha bunyesine katti 3KImbZaW

corsair kiymetli bir platformu daha bunyesine katti 0

Geçtiğimiz periyotlarda trendi giderek büyüyen oyun yayıncılığı alanında tesirini arttırabilmek için Elgato denetim araçları geliştiricisi ve EpocCam web kamera yazılım şirketini satın alan Corsair bu defa espor tarafına yöneldi.

Gamer Sensei kimdir?

Corsair yaptığı açıklamada; espor alanında kıymetli bir eğitim platformu haline gelen Gamer Sensei’yi bünyesine kattığını duyurdu. Birebir eğitimler veren Gamer Sensei; yeni başlayanlar yahut usta olmak isteyenlerle kesimin uzman isimlerini bir ortaya getiriyor.

Gamer Sensei hali hazırda SadeceOn, BiOnluk yahut Fiverr üzere yetenek pazarlaması yapan platformlara bir epey benziyor. eSpor dünyasının isim yapmış gruplarında yer alan yahut ferdî olarak değerli muvaffakiyetleri olan oyuncular; 20’den fazla espor oyununda iştirakçilere yol gösteriyor. Eğitimciler bunun karşılığında muhakkak bir fiyat talep ediyor.

Dört yılını geride bırakan Gamer Sensei platformu bugüne kadar yüz binden fazla oyuncuya eğitim verdi. Fnatic, Cloud9, Team Liquid üzere sayısız eSpor kadrosundan oyunlara ait eğitim satın almak mümkün.

Corsair yaptığı açıklamada; Gamer Sensei’nin aileye eklenmesiyle birlikte kullanıcılarına espor eğitimi vermeye başlayacaklarını belirtti. Ayrıyeten Pipeline ile yapılan paydaşlık ile de oyun yayıncılığı konusunda da eğitimler verilecek.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Corsair kıymetli bir platformu daha bünyesine kattı