Conor McGregor sizi stratejik savaşlara götürüyor

conor mcgregor sizi stratejik savaslara goturuyor nsSkAMlG

conor mcgregor sizi stratejik savaslara goturuyor 0 EQHCGG3j

UFC liginin tanınmış oyuncularından Conor McGregor; hayranlarını stratejik bir savaşın içerisine götürüyor. Dystopia: Contest of Heroes oyununu Conor McGregor liderliğinde oynayın.

Dystopia: Contest of Heroes neler sunuyor?

Üs kurma ve üs ele geçirme usulünde bir oyun olan Dystopia: Contest of Heroes; birinci saniyesinden itibaren Conor McGregor anlatımıyla oyuncuları savaş alanına götürüyor. McGregor hem animasyon olarak oyunu anlatırken hem de pek çok menüde görsel olarak uzunluk gösteriyor.

Tipinin eğlenceli ve sıkmayan havasını koruyan Dystopia: Contest of Heroes; distopik bir gelecekte galaksiyi düşman istilasından kurtarmanızı mevzu ediniyor. Üssünüzü kurduktan sonra kaynak üretimi ve depolaması için daima güncellemeniz gerekiyor.

Kahraman sınıfındaki karakterleriniz özel güçleri ile düşman üslerine saldırırken standart asker sınıfı ile de saldırıyı destekliyorsunuz. Klanlara katılarak kuvvetli vazifelerin üstesinden gelebiliyorsunuz. Müddetli turnuvalarda ise rakip gruplara karşı muvaffakiyet kazanmak gerekiyor. Sürükleyici animasyonları ve karakter dizaynları ile beğeni toplayan Dystopia: Contest of Heroes meraklılarına uzun cümbüş müddetleri vadediyor.

conor mcgregor sizi stratejik savaslara goturuyor 1 4FmWUrAO conor mcgregor sizi stratejik savaslara goturuyor 1 4FmWUrAO conor mcgregor sizi stratejik savaslara goturuyor 3 Dystopia: Contest of Heroes – Yeni bir RTS Oyunu! SIA Beetroot Lab Strateji Oyunları Fiyatsız 181M

conor mcgregor sizi stratejik savaslara goturuyor 4 Qmlc1I98 conor mcgregor sizi stratejik savaslara goturuyor 4 Qmlc1I98 conor mcgregor sizi stratejik savaslara goturuyor 6 O6pBpyAs Dystopia: Contest of Heroes Beetroot Lab Oyunlar Fiyatsız 225.1 MB

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Conor McGregor sizi stratejik savaşlara götürüyor