CoinGecko, Bitcoin Odaklı Kitabını Piyasaya Sürdü

coingecko bitcoin odakli kitabini piyasaya surdu 5FrIU2HB

Önde gelen kripto para veri platformlarından olan CoinGecko, “How to Bitcoin” isimli kitabının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Basın bültenine göre CoinGecko, Bitcoin ile ilgilenenlere rehberlik etmeye yardımcı olmak için çabalarını artırıyor.

 CoinGecko’nun COO’su Bobby Ong, “Artık Tesla gibi Fortune 500 şirketlerinin, kurumsal hazinelerinin bir parçası olarak Bitcoin’e önemli miktarda para yatırdığını görüyoruz. Böyle büyük kurumların BTC yatırımının artmasının, genel olarak insanların Bitcoin’e daha fazla inanç ve güven duymaya başlaması ve bunun da güçlü bireysel talebin önünü açmasına neden olacağını öngörüyoruz. Bu nedenle, temelleri anlayarak kripto yolculuklarına doğru bir şekilde başlamalarının önemli olduğuna inanıyoruz ve sürecin bir parçası olmayı dört gözle bekliyoruz,” dedi.

CoinGecko’nun “How to Bitcoin” kitabı, Bitcoin hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen; alana yeni girenler için yazıldı. Ayrıca kitap, CoinGecko’nun yedi kişilik araştırma ekibi tarafından yazıldı: Kristian Kho, Khor Win Win, Crystaline Loo, Lee Shu Wei, Shaun Paul Lee, Teh Sze Jin ve Bobby Ong.

“How to Bitcoin” kitabı, Bitcoin’in temellerini kapsamlı benzetmelerle ve adım adım rehberle özlü bir şekilde açıklıyor.

Okuyucular, Bitcoin’in tarihini ve evrimini, parayla nasıl karşılaştırıldığı da dahil olmak üzere Bitcoin hakkında daha fazla bilgi edinebilecekler. Bunun dışında kılavuzlar, Bitcoin’i güvenli bir şekilde alıp satmanın yanı sıra masaüstü, mobil ve donanım cüzdanlarını kullanarak nasıl depolayacağınızı da anlatıyor.

“How to Bitcoin,” CoinGecko’nun DeFi alanını anlattığı “How to DeFi”ın ardından çıkan ikinci kitap. “How to DeFi”ın, dünyanın ilk merkezi olmayan finans (DeFi) kitabı olduğunu belirtmek gerekir.

“How to Bitcoin”, Kriptokoin okuyucuları için kısa bir süreliğine ücretsiz

Kitabı CoinGecko’nun mağazası üzerinden satın almanız durumunda PDF, Mobi veya ePUB formatında indirebilirsiniz. 14.99 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan How to Bitcoin, Kriptokoin okuyucuları için bir süreliğine ücretsiz. Kitabı sepetinize ekleyip gerekli bilgileri ekledikten sonra “Discount code” kısmına “ BITCOIN ” yazmanız yeterli.

coingecko bitcoin odakli kitabini piyasaya surdu 0 PJk6eSDY

Kitabı satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

CoinGecko, Bitcoin Odaklı Kitabını Piyasaya Sürdü