Coinbase’in ADA Listelemesine Cardano Kurucusundan Yorum Geldi

coinbasein ada listelemesine cardano kurucusundan yorum geldi z8mczq1N

Coinbase, Cardano’nun yerel token’ı ADA’nın artık hem iOS hem de Android uygulamalarında mevcut olduğunu tweetledi. Bunun üzerine Cardano kurucusu Charles Hoskinson, yaptığı bir basın açıklamasında, Cardano blockchain’i ve topluluğu için bu önemli dönüm noktasını yorumladı.

Cardano (ADA), Coinbase’e eklendi

Cardano (ADA), geçtiğimiz gün Coinbase Pro’da listelenmiş ve borsada 1.88 dolara kadar yükselmişti. Altcoin, diğer borsalara kıyasla Coinbase’te kısa süreliğine epey yüksek bir seviyeden işlem gördü.

Artık token, Coinbase tarafından işletilen her iki mobil işlem uygulamasında da mevcut. ABD merkezli bu büyük kripto borsası aracılığıyla, ADA şu anda 100’den fazla ülkede 43 milyondan fazla kullanıcıya sunuluyor.

Coin, USD, GBP ve EUR gibi fiat para birimleriyle işlem görüyor.

Yazım sırasında ADA, 1.25 dolardan işlem görüyor. Coin, IOHK’in de (Cardano’nun arkasındaki şirket) gelecekte kullanmayı planladığı Rosetta açık standardı aracılığıyla Coinbase’e entegre edildi.

Hoskinson, bu yeni büyük dönüm noktasından bahsediyor

Coinbase, Cardano blockchain’i büyümeye ve işlevselliklerini genişletmeye devam ederken ADA’yı listeledi.

Şu anda akıllı sözleşmeler, yerel varlıklar ve staking özelliklerini ekosistemine ekliyor. 1 Mart’ta Mary güncellemesi gerçekleşti. U.today’de yer alan habere göre Ethereum’un kurucu ortağı ve IOHK’nın kurucusu Charles Hoskinson, Coinbase’in ADA’yı listelemesini Cardano için önemli bir kilometre taşı olarak nitelendirdi. Çünkü “kripto para, bu kadar çok sayıda kullanıcıya ilk kez sunuluyor.”

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Coinbase’in ADA Listelemesine Cardano Kurucusundan Yorum Geldi