CoD Şampiyonundan Black Ops Cold War Tavsiyeleri

cod sampiyonundan black ops cold war tavsiyeleri SSu7hWyq

PlayStation 4 kullanıcısı olan Call of Duty hayranlarının Call of Duty: Black Ops Cold War çok oyunculu modunda oynayabilmek için artık iki farklı alternatifi bulunuyor. Treyarch, alfa testlerinden bu yana oyunda çok sayıda değişiklik yaptığını açıklamıştı. Genel olarak değişikliklerin oyuncuların taleplerine odaklanması bekleniyor.

Bahisle ilgili geri bildirimde bulunan adlerden biri de oyunun en güzellerinden biri olan ACHES: Ünlü oyuncu daha evvel 2 kez Dünya Şampiyonu unvanını kazanmayı kafaarmıştı. Oyuncu 11 farklı tavsiyede bulundu.

Dünya şampiyonundan tavsiyeler

cod sampiyonundan black ops cold war tavsiyeleri 0 5kPyGhQv

ACHES tavsiyelerine kendisinin oyunun geliştiricilerinden biri olmadığına ve bu kadar ileri kademede oyunda bu değişiklikleri görüp görmeyeceğimize de emin olmisimığına dair bir açıklama ile başladı. Oyuncu hedefini ise 2021’de oyunu mümkün olduğunca çekişmeli haline getirmek olarak gösterdi.

ACHES birinci olarak oyunda kayma mekaniğinin düzenlenmesi gerektiğini ve kayma suratının daha yavaş, aralığının de daha kısa olması gerektiğini açıkladı. Şu anda Black Ops Cold War’da oyuncular daima kayabilmeyi bir açık olarak kullanabildiği için bu dilek epey mantıklı. Oyuncu ayrıyeten oyuncuların suratlarının da arttırılmasını tavsiye etti.

ACHES ayrıyeten oyunun Duster Stock revizyonunun tamamlanması ve Ninja özelliğinin de güçlendirilmesi gerektiğini söyledi. Emsal açıklamalar başka profesyonel oyunculardan da gelmişti. ACHES ayrıyeten el bombası üzere fırlatılabilen ekipmanların menzillerinin azaltılması ve fırlatılma aralarının de düşürülmesi gerektiğini düşündüğünü belirtti. 

ACHES’e nazaran eski özellikler geri dönmeli

cod sampiyonundan black ops cold war tavsiyeleri 1 S2hZLvYT

ACHES, daha evvelki oyunlarda alan yer EMP bombaları ve Hardwired özelliğinin geri gelmesi gerektiğini düşünüyor. Şu anda oyunda alan alan wildcard sistemini ise şu an için fazla güzel bulduğunu söyledi. Şampiyon oyuncu son olarak bu değişikliklerin sırf rekabetçi oyunlara uygulanması gerektiğini, seri bonuslarının ve ödül sisteminin de zayıflatılmasını istediğini söyledi.

Bu özelliklerin oyuna eklenip eklenmeyeceğini daha sonra göreceğiz. Call of Duty: Black Ops Cold War 13 Kasım’da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X’e çıkacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

CoD Şampiyonundan Black Ops Cold War Tavsiyeleri