Oyun

CoD: Black Ops Cold War’da Nuketown ’84 Sürpriz Yumurtası

Görüntü oyun dalının esaslı adlerinden Activision, en yeni Call of Duty oyunu Black Ops Cold War için yarın, yeni bir harita yayınlayacak. “Nuketown ’84” isimli bu harita aslında, Call of Duty hayranlarının daha evvelden bildikleri bir lokasyon. Oyuncular, bu haritanın resmen yayınlanacağı 24 Kasım‘ı beklerken yaşanan bir gelişme, Activision’ın bu haritadan evvel oyuna bir sürpriz yumurta eklediğini gösteriyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War’ın sürpriz yumurtası, bir Reddit kullanıcısı aracılığıyla gün yüzüne çıktı. Kullanıcıya nazaran oyun haritasında bulunan tüm cansız modeller başsından vurulduğunda, yarın yayınlanacak olan Nuketown ’84 haritasına giriş yapılabiliyor. Sürpriz yumurta devreye girdiğinde oyuncular, mor renkli bir gökyüzü ve 80’li yılların dijital efektleriyle donatılmış olan bir Nuketown ’84 ile karşı karşıya geliyorlar.

Nuketown ’84, işte bu türlü görünüyor

cod black ops cold warda nuketown 84 surpriz yumurtasi 0 kRQwpi8j

Yeni Call of Duty oyununda keşfedilen sürpriz yumurta, Call of Duty hayranlarına çok da uzak değil. Geliştirici takım, Call of Duty: Black Ops 3 ve Black Ops 4 oyunlarında da birebir tıpkı sürpriz yumurtayı kullanmıştı. Bu sürpriz yumurtayla yıllar evvel de çokça konuşulan Activision, tekrar birebir taktikle gündemde kalmayı başarmış üzere görünüyor.

Bu ortada Activision, yarın yayına girecek olan ikonik Nuketown ’84 haritası için bir de tanıtım görüntüsü yayınlisimı. Yayınlanan görüntü, yeni haritanın oyunculara neler sunabileceğini epey kısıtlı bir halde gözler önüne seriyor. Şayet sizler de Activison’ın tanıtım görüntüsünü izlemek isterseniz burada, Nuketown ’84 haritası için oluşturulan sürpriz yumurtanın imgelerini izlemek isterseniz de burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu