CoD: Black Ops Cold War, Birinci Gününde Rekor Kırdı

cod black ops cold war birinci gununde rekor kirdi 9lBmBsI5

Görüntü oyun dalının esaslı adlerinden Activision, yeni jenerasyon oyun konsollarının piyasaya sürülmesiyle birlikte yeni oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War‘ı piyasaya sürdü. Türkiye’den de sahneler içeren oyun, oyuncuların ilgisini çekmeyi kafaarmış üzere görünüyor. Activision tarafından yapılan açıklamalara nazaran şirketin yeni oyunu, birinci günkü dijital satış sayılarında serinin doruğuna oturmayı başardı.

Şirket yöneticilerinden Anna Malmhake tarafından yapılan açıklamalarda, oyunun şimdiye kadar piyasaya sürülen Call of Duty oyunlarının en yeterli çıkışını yakaladığını açıklisimı. Açıklamalarında tüm oyunseverlere teşekkür eden Malmhake, Black Ops Cold War topluluğuna inanılmaz ölçüde fiyatsız içerik, dayanak ve aktiflik sunmaya hazırlandıklarını, bu yüzden de çok heyecanlı olduklarını belirtti.

Call of Duty: Black Ops Cold War, nasıl bu kisimar kafaarılı oldu?

cod black ops cold war birinci gununde rekor kirdi 0 kATuLyBJ

Call of Duty: Black Ops Cold War’ın bu kisimar âlâ çıkış yapmasını sağlayan ayrımlı şeyler var. Bunların en başında da başka her şeyden evvel bu oyunun, Call of Duty serisinin en yeni üyesi olması geliyor. Oyuncular, bu efsane seriyi esasen çok uzun müddettir tanıyorlar ve her oyun, yeni öyküsüyle oyuncuları etkiliyor. Ayrıyeten Activision, yeni Call of Duty oyunu için de çok detaylı PR çalışmaları yaptı. Bu sayede oyuncular, oyunu her zamankinden çok daha fazla merak ettiler.

Call of Duty: Black Ops Cold War’ı seri için tepeye taşıyan öbür bir konuysa Sony ve Microsoft. Dev şirketler, yeni jenerasyon oyun konsollarını piyasaya sürdüler ve artık milyonlarca oyunsever, bu konsollara sahip olma imkanı yakalamış durumdalar. Hal bu türlü olunca da pek çok oyuncu, PlayStation 5 ve Xbox Series X’te yeni bir oyunu oyunu deneyimlemek için gün saydı. İşte bu üzere konular, oyuncuları Call of Duty: Black Ops Cold War’a çekmiş üzere görünüyor.

cod black ops cold war birinci gununde rekor kirdi 1 tqjUQetk

Call of Duty: Black Ops Cold War, an prestijiyle Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, Play Station 4 ve PC platformları için satın alınabiliyor. Xbox için bu oyuna sahip olmak isteyen bir oyuncunun yapması gereken ödeme en az 599 TL’yken PlayStation 5 sahiplerininse asgarî 669 TL ödemeleri gerekiyor. Oyunu bilgisayarınız için satın alacaksanız da 550 TL‘den kafalayan fiyatları gözden çıkarmanız gerekiyor. Şayet bu parayı gözden çıkardıysanız, oyunun sistem ihtiyaçlarını öğrenmek için burada bulunan haberimize erişebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War, Birinci Gününde Rekor Kırdı