Mobil

Clusterduck oyunu ile ördek mutasyonlarına merhaba

clusterduck oyunu ile ordek mutasyonlarina merhaba127518 0

Son periyotta koronavirüsün mutasyona uğrayıp uğramadığı konusu gündemi oldukça meşgul ederken PikPok geliştiricisinden enteresan bir oyun geldi. Clusterduck ördeklerin mutasyona uğrattığınız farklı bir imal olmuş.

Clusterduck neler sunuyor?

Clusterduck aslında PikPok teşebbüsünde oyun tasarımı ve geliştirmesi ile ilgili olmayan öbür çalışanlar ortasında yapılan bir yarışın sonucu olarak doğmuş. Teşebbüs sonrasında oyunu yayınlamaya karar vermiş.

Clusterduck oyunu daha çok tıklama cinsinde ilerliyor. Ekranda dolaşıp duran ördeklerin yuvasına yaptığı yumurtalara tıklayarak yavru çıkmasını sağlıyorsunuz. Her yumurtada bir organın mutasyona uğrama ihtimali var. Böylelikle ortaya garip garip ördekler çıkıyor.

Sonsuz koşu şeklinde kısım geçme olmadan ilerleyen oyunda 25 ördeğin üzerine çıkılamıyor. Şayet sıfırdan başlamak isterseniz büyük çukura ördekleri atıyorsunuz lakin her seferinde mutasyona uğramış dev bir canavar kuyudan kendisini gösteriyor lakin zararsız. Süreçleri hızlandırmak yahut az mutasyon modülleri bulmak için reklam izlemeniz gerekiyor.

clusterduck oyunu ile ordek mutasyonlarina merhaba 1 TXGmSBBl clusterduck oyunu ile ordek mutasyonlarina merhaba 1 TXGmSBBl clusterduck oyunu ile ordek mutasyonlarina merhaba 3 sCbbZtYt Clusterduck Prodigy Design Limited T/A Sidhe Interactive Oyunlar Fiyatsız 143 MB

clusterduck oyunu ile ordek mutasyonlarina merhaba 4 clusterduck oyunu ile ordek mutasyonlarina merhaba 4 clusterduck oyunu ile ordek mutasyonlarina merhaba 6 Op41yaLj Clusterduck PIKPOK Klasik Fiyatsız 39M

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu