Cıvıl Cıvıl Tesla Roadster Konseptleri Ortaya Çıktı

civil civil tesla roadster konseptleri ortaya cikti WHC4IJul

21. yüzyılın en çok konuşulan iş insanlarından biri olan Elon Musk, Twitter üzerinden yani ve Tesla hayranları için değerli sayabileceğimiz bir açıklamisima bulundu. “Orijinal modelde olduğu üzere yeni Roisimster’da da özel renk seçeneklerimiz olacak.” diyen Musk, şu ana kadar sırf kırmızı ve koyu gri renkli prototiplerini gördüğümüz Tesla Roisimster’ın piyasaya çıktığında daha geniş bir renk yelpazesine sahip olacağının ipucunu vermiş oldu.

Bilmeyenler için; Tesla’nın birinci arabası olan orjinal Roadster, çift kapılı kompakt bir spor arabadi ve piyasaya sürüldüğünde nitekim de “cıvıl cıvıl” renk seçeneklerine sahipti. Lakin Tesla, birinci kere 2008 yılında piyasaya sürdüğü özgün Roadster’ın üretimine 2011 yılında son verdi ve ikinci kuşak Roisimster’ın lansmanı için 2017 yılına kadar beklememiz gerekti.

Orjinal Tesla Roadster, 2008’de piyasaya sürüldüğünde bu renk seçeneklerine sahipti

civil civil tesla roadster konseptleri ortaya cikti 0 UwPyWDzC

civil civil tesla roadster konseptleri ortaya cikti 1 vpGnByvW

04baa80c1e478e47e49661d05isim4f9e4b994fbd9

Elon Musk’ın yeni Tesla Roadster’ın “özel” renk seçenekleri ile piyasaya sürüleceğini açıklamasının akabinde kimi Tesla hayranları, farklı renklerdeki Roisimster modellerinin nasıl görünebileceğini hayal ettiler ve oluşturdukları konseptleri çevrimiçi olarak yayınlisimılar. Aşağıdaki konsept renk seçeneklerinden siz en çok hangisini beğendiniz?

Yeni Tesla Roisimster’ın renk seçenekleri için oluşturulan konseptler

civil civil tesla roadster konseptleri ortaya cikti 3

civil civil tesla roadster konseptleri ortaya cikti 4 vV6IWWEu

civil civil tesla roadster konseptleri ortaya cikti 5 nvI33bzY

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Cıvıl Cıvıl Tesla Roadster Konseptleri Ortaya Çıktı