Çin’in Twitter’ı Binance, Huobi ve OKEx’in Hesaplarını Askıya Aldı!

cinin twitteri binance huobi ve okexin hesaplarini askiya aldi OO2PvcdR

Dün sosya medya devi Twitter, en iyi kripto para etkileyicilerinden ve fenomenlerinden bazılarının hesaplarını askıya aldı. Bugün ise Çin’in Twitter’ı olarak bilinen Weibo’dan ilginç bir hamle geldi. Weibo, kripto para borsası Binance, Huobi ve OKEx’e yönelik hesapları askıya aldı. Weibo’nun bu hesapları neden askıya aldığı ise henüz bilinmiyor.

Çin’in Twitter’ı Weibo, Binance, Huobi ve OKEx’in hesaplarını askıya aldı!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, sosya medya devi Twitter dün Bitcoin ve altcoin piyasasında nam salmış ünlü isimlerin bazılarının hesaplarını askıya aldı. Askıya alınan hesaplar arasında; @thecryptodog, @woonomic, @WSBChairman , @KoroushAK ve @100trillionusd gibi hesaplar bulunuyor. Bugün ise Çin’in Twitter’ı olarak bilinen Weibo’dan benzer bir hamle geldi.

cinin twitteri binance huobi ve okexin hesaplarini askiya aldi 0 cfOXWzFh

Dev Bitcon borsaları Binance, Huobi ve OKEx’in Weibo hesaplarının askıya alındığı ortaya çıktı. Ünlü gazeteci ve piyasanın tanınmış ismi Dovey Wan, Twitter ve Weibo’nun kripto para piyasasına yönelik kararlarını değerlendirdi. Dovey Wan, Twitter’ın ardından Weibo’nun böyle bir hamle yapmasının ilginç olduğunu belirtti. Weibo’nun bu hesapları neden askıya aldığı ise henüz bilinmiyor. Konuya yöneik yeni detaylar ortaya çıktığında sizinle anında paylaşıyor olacağız.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Çin’in Twitter’ı Binance, Huobi ve OKEx’in Hesaplarını Askıya Aldı!