Chris Pratt, Star-Lord rolü ile Thor: Love and Thunder’ın takımına katıldı

chris pratt star lord rolu ile thor love and thunderin takimina katildi UECrVO75

chris pratt star lord rolu ile thor love and thunderin takimina katildi 0 U7gRAHIK

Disney’in yarattığı Marvel Sinematik Evreni’nin birinci kısmı geçtiğimiz yıl çıkan Endgame sineması ile sonlandı. Yeni devirde birçok sinema yayınlanacak lakin birinci periyotta sevdiğimiz karakterlerin birden fazla bulunmayacak. Hem birinci periyodun kıymetli karakterlerinden olan hem de yeni devirde bulunacak olan karakterlerden biri de Thor.

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya nazaran ise Thor’un dördüncü sineması, yani Thor: Love and Thunder’a yeni bir oyuncu katıldı. Guardians of The Galaxy sinemasında Star Lord akrakterini canlandıran Chris Pratt, birebir rol ile Thor: Love and Thunder takımına katıldı. Guardians of The Galaxy grubunun öbür üyeleri ile ilgili bir açıklama yok.Thor’un en son onların gemisinde kaldığını düşünürsek, Star Lord’un Thor sinemasının en azından başında gözükeceğini söyleyebiliriz.

Bu yeni oyuncu güncellemesinin akabinde sinemanın oyuncu takımı şöyle: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Christian Bale, Tessa Thompson ve Chris Pratt. Sinemanın direktörlüğünü Taika Waititi yapacak. Sinemanın vizyon tarihi ise 11 Şubat 2022. Sinemanın çekimlerinin yakın bir vakitte Avustralya’da başlaması bekleniyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Chris Pratt, Star-Lord rolü ile Thor: Love and Thunder’ın takımına katıldı