Charlie Cox, Daredevil rolü ile Spider-Man 3’te yer alabilir

charlie cox daredevil rolu ile spider man 3te yer alabilir zStJ7CIe

charlie cox daredevil rolu ile spider man 3te yer alabilir 0 svCwuuXm

Dün akşam saatleridne Disney ve Sony’nin birlikte hazırladığı Spider-Man serisinin üçüncü sinemasından heyecanlandıran bir açıklama gelmişti. Artık ise bu açıklamalara yeni bir söylenti eklendi.

Dün yapılan açıklamaya nazaran Tom Holland’ın başrolü olduğu Spider-Man 3 sinemasına Andrew Garfield, Tobey Maguire, Kirsten Dunst ve Emma Stone’un katılması için oyuncularla görüşüldüğü söylenmişti. Hatta Andrew Garfield ve Kirsten Dunst ile çoktan anlaşılmış bile. Ayrıyeten Tobey Maguire’ın başrolünde olduğu Spider-Man 2 sinemasındaki Doctor Octopus’u canlandıran Alfred Molina da bu yeni sinemanın takımına katıldı.

Son açıklanan bilgiye nazaran ise sinemaya yeni bir isim katılacak üzere duruyor. Bu haberin büsbütün söylentiden oluştuğunu hatırlatalım. Haber daha evvel bu usul büyük haberleri sızdıran Murphy’s Multiverse isimli siteden geliyor. Murphy’s Multiverse’ün güçlü birkaç kaynağının aktardığına nazaran Spider-Man 3’te Daredevil da bulunacak. Hatta Netflix’teki Daredevil dizisinde başrolü oynayan Charlie Cox, karakteri tekrar canlandıracak.

Şayet bu haber doğruysa uzunca bir mühlet onaylanmasını pek beklememek gerek. Zira Marvel, sinemalarındaki en kıymetli sürprizleri hiçbir vakit açıklamaz. Lakin şayet doğruysa Spider-Man 3, Marvel Sinematik Evreni’nde yeni bir periyot başlatacak üzere duruyor.

Bu karakterler dışında ikinci sinemadaki ana karakterlerin birçoğu sinemada yer alacak. Spider-Man’in akıl hocası olarak da Benedict Cumberbatch’in canlandırdığı Doctor Strange sinemada bulunacağı evvelce açıklanmıştı. Spider-Man 3, 17 Aralık 2021’de yayınlanacak ve şu anda çekimleri devam ediyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Charlie Cox, Daredevil rolü ile Spider-Man 3’te yer alabilir