Chainlink (LINK) Fiyat Analizi: 20 Mart 2021

chainlink link fiyat analizi 20 mart 2021 uSRHMHsH

Bugünün Chainlink (LINK) fiyat kestirimi, dün 29 dolar civarında yeni bir yüksek seviyeyi belirlediğinden ve 32 dolarlık direnci aşmayı çalıştığından yükseliş eğiliminde.

Genel kripto para piyasası, son 24 saat boyunca karışık sinyaller gönderiyor. Bitcoin, yüzde 0.5 çıkarla sabit kaldı. En güzel altcoinlerden, Polkadot (DOT) ve Ripple (XRP) yüzde 3’ün biraz üzerinde yararla süreç görüyor. Cardano (ADA) şu anda yüzde 1 oranında kayıp yaşadığı için en makûs performansa sahip.

Crypto Politan’dan analist Egils Lapins’e nazaran LINK/USD, dün nispeten sakinliğin akabinde bugün 29,79 dolardan sürece açıldı. Şu anda LINK, bu hafta başlarında güçlü bir direnç misyonu gören 32 dolar düzeyini tekrar test edecek. Direnç kırılırsa, ilerleyen günlerde Chainlink fiyatının çok daha yüksek hareket ettiğini görebiliriz zira mevcut tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin bulunduğu 36 dolar işaretine kadar güçlü bir direnç yok.

LINK/USD fiyatı, son 24 saatteki hafif dalgalanmaya işaret ederek 29.77 dolar – 31.48 dolar aralığında hareket etti. Ticaret hacmi neredeyse yüzde 8 düştü ve toplamda 1,17 milyar dolar oldu. Bu ortada, toplam piyasa kıymeti 13 milyar doların biraz altında ve kripto para ünitesi şu anda 10. sırada yer alıyor.

LINK, 32 Doları Kıracak mı?

4 saatlik grafikte, Chainlink’in dün 29 dolar civarında daha da olumsuz tarafta red yediğini görebiliriz. Ek dayanak, o sırada tıpkı bölgede bulunan hem 50 hem de 100 devir hareketli ortalamaları ile sağlandı. Bundan sonra, Chainlink fiyatı yükseldi ve evvelki lokal yüksek seviyeyi 31.2 dolar civarında test etti.

chainlink link fiyat analizi 20 mart 2021 0

Genel olarak, analiste nazaran Chainlink, geçtiğimiz günlerde yükselen fiyat hareketinin gösterdiği üzere yeniden çıkışa geçmeye hazır. Evvelki Chainlink fiyat varsayımında de belirtildiği üzere, LINK için bir sonraki ralli yüzde 40 kadar bir artışa yol açabilir.

Analiste nazaran bu Chainlink fiyat kestirimi çok optimist. Bununla birlikte, evvelki tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 36 dolar civarında bir direnç olduğu düşünüldüğünde, Chainlink’in Mart ayının geri kalanında Şubat ayının başındaki üzere misal formda kolay kolay patlama yaşadığını görmek mümkün olabilir.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Chainlink (LINK) Fiyat Analizi: 20 Mart 2021