CDPR, Cyberpunk 2077 İçin PS4 Oyuncularından Özür Diledi

cdpr cyberpunk 2077 icin ps4 oyuncularindan ozur diledi bZGnjCQn

Geçtiğimiz hafta prestijiyle oyuncuların beğenisine sunulan Cyberpunk 2077, pek çok mevzuda tartışmaların odak noktasına oturdu. Bu bağlamda oyuncuların en çok konuştukları sorunlardan bir tanesi de oyunun PlayStation 4 sürümüydü. Oyuncular tarafından paylaşılan geri bildirimlere nazaran Cyberpunk 2077, PS4’te düşük performans veriyor ve hatta çöküyor. Hal bu türlü olunca da pek çok oyuncu, Cyberpunk 2077’yi iisime edebilmek için sayıa sıraya girdi.

Sony, satın alınan oyunlar için bir geri ödeme siyaseti sunmuyordu lakin Cyberpunk 2077’de yaşanan sıkıntıları haklı bulan şirket, bu oyuna özel iade sağlayıp, oyuncuların parasını teslim etti. Lakin bu durum, şu sıralar tenkitlerin odak noktasında olan CD Projekt RED grubunun de dikkatinden kaçmadı. Geliştirici takım, mevzuyla ilgili olarak bir açıklama paylaştı.

“PlayStation 4 sahiplerinden özür dileriz”

cdpr cyberpunk 2077 icin ps4 oyuncularindan ozur diledi 0 BzA11irM

Resmi Twitter hesabından bir açıklama yapan CD Projekt RED, PlayStation 4 sahiplerinden özür diledi. Cyberpunk 2077 tecrübesini bu oyun konsolunda gereğince âlâ biçimde sunamisimıklarını ifisime eden yetkililer, ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini ve eski jenerasyon konsol sahipleri için de eşsiz bir tecrübe sunmaya and içtiklerini belirttiler. Ayrıyeten geliştirici takım, meselelerin giderilebilmesi için bir takvim de açıklisimılar.

CD Projekt RED’in açıklamalarına nazaran PlayStation 4 için halihazırda pek çok yama yayınlandı. Lakin bu kadarla yetinmeyeceklerini belirten şirket, önümüzdeki bir hafta içinde yeni bir yazılım güncellemesi daha sunacaklarını, bu sayede de sıkıntıları genel olarak çözeceklerini açıkladılar. Ayrıyeten ocak ve şubat aylarında da PlayStation 4 sahipleri için iki büyük güncelleme daha sunulacağını söyleyen CD Projekt RED, bu güncellemelerle mümkün olan en yeterli tecrübenin sunulacağını ifisime ediyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

CDPR, Cyberpunk 2077 İçin PS4 Oyuncularından Özür Diledi