CD Projekt, Cyberpunk 2077’nin çıkışında küçük de olsa oyun içi yanlışlar olabileceğini söyledi

cd projekt cyberpunk 2077nin cikisinda kucuk de olsa oyun ici yanlislar olabilecegini soyledi 5kLi6JC1

cd projekt cyberpunk 2077nin cikisinda kucuk de olsa oyun ici yanlislar olabilecegini soyledi 0 9KsMK6Ms

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red’in yaptığı Cyberpunk 2077’nin çıkışına bir epey az müddet kaldı. Oyun için beklenti çok fazla ve şu anda en büyük soru işareti bu beklenti karşılanıp karşılanmayacağı.

Oyun bildiğiniz üzere birkaç sefer ertelendi ve ertelenme sebepleri oyundaki kusurların giderilmesiydi. Geçtiğimiz günlerde CD Projekt Red’in yaptığı açıklamaya nazaran oyunda oyun içi yanılgılar olacak. Söylenene nazaran oyunun keyfini kaçıran yanılgılar olmayacak bunlar lakin yeniden de minik de olsa kusurlar olacak.

Böylesine büyük bir oyunun yanlışsız biçimde çıkması elbette beklenemezdi ki esasen her oyunun çıkışında kesinlikle küçük de olsa kusurlar bulunur. CD Projekt Red, bu yanlışların çok kısa müddette güncellemeler ile birlikte düzeltileceğini de belirtti. Ayrıyeten oyunun fotoğraf modu ile ilgili de bir görüntü paylaşıldı. Aşağıda izleyebileceğiniz görüntüde oyunun fotoğraf moduna dair tüm ayrıntıları görebilirsiniz.

Cyberpunk 2077, 10 Aralık’ta PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için Türkçe altyazı desteğiyle birlikte yayınlanacak. Yeni jenerasyon sürümü 2021’de gelecek ancak geriye uyumluluk sayesinde oyunun çıkış tarihinden itibaren yeni jenerasyon konsollarda da oynayabileceksiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

CD Projekt, Cyberpunk 2077’nin çıkışında küçük de olsa oyun içi yanlışlar olabileceğini söyledi