Casper Excalibur grubu gelecek oyun teknolojilerine hazır

casper excalibur grubu gelecek oyun teknolojilerine hazir nNt4cLDs

casper excalibur grubu gelecek oyun teknolojilerine hazir 0 uJ7Ab4zf

Casper’ın oyuncu donanımları pazarındaki tezli markası Excalibur trendleri takip ederek yatırımlarını buna nazaran planlamaya ehemmiyet veriyor. Excalibur grubu 2021 yılında öne çıkacak oyun teknolojilerini ve trendleri sıraladı.

2021 yılında öne çıkacak oyun teknolojileri

Görüntü oyunlarında her on yılda bir trend değişikliği yaşanıyor. 2021 yılında da uzmanlara nazaran oyun sanayisinde yeni bir dönüşüm başlayacak. Bunun işaretleri bilhassa 2020 yılında kendisini net bir biçimde gösterdi.

– Sanal gerçeklik dünyasındaki grafiklerin fotoğraf kadar gerçekçi olmaya yaklaşacağı varsayım ediliyor. Şimdi daha çok yol olmasına rağmen bilhassa masa üstü oyunları tarafında gerçekçiliğin daha yeterli hale gelmesi trendi tetikleyen öge olacak.

– Bulut sunucular üzerinden rastgele bir uyumlu aygıtta oyun oynayabilmek de yeni yılın trendleri ortasında. Google, Microsoft, Nvidia üzere devler şimdiden sıkı bir rekabetin birinci adımlarını atmış durumda.

casper excalibur grubu gelecek oyun teknolojilerine hazir 1 ZYYh1vAD

– Nintendo Switch konsolunun beklenmedik başarısı el konsollarına olan ilgiyi arttırdı. İşlemciye entegre grafik ünitelerinin çağ atlaması el konsollarının yolunu açacak. Önümüzdeki yıllarda daha fazla firmanın el konsolları üretmesi bekleniyor.

– Yeniden sanal gerçeklik tarafında oyuncuların birbiri ile etkileşim kurabileceği VRChat üzere oyunların artması ve yavaş yavaş sanal oyun topluluklarının ortaya çıkması bekleniyor.

– Başka taraftan oyun bilgisayarları da gelişmeye devam ediyor. Yeni kuşak işlemciler, ekran kartları, soğutucular ve bellekler oyun deneyimini bir üst düzeye taşıyacak. Oyun dünyasını yakından takip etmek ve yeni oyun bilgisayarlarını incelemek için Casper’ın ilgili sayfasını inceleyebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Casper Excalibur grubu gelecek oyun teknolojilerine hazır