Cardano (ADA), Profesyonel Trader’lar Tarafından Kullanılan Bloomberg Terminal’a Eklendi

cardano ada profesyonel traderlar tarafindan kullanilan bloomberg terminala eklendi BqRY9VqE

Cardano (ADA) profesyonel trader’lar tarafından kullanılan bir platform olan Bloomberg Terminal’a eklendi. Bu atak Cardano’yu yeni bir potansiyel yatırımcı dalgasına maruz bırakabilir.

Cardano, lokal para ünitesi ADA’yı kullanan bir blokzinciridir. Haberlere karşın ADA, kripto para piyasasındaki düşüş trendini takip ediyor ve son 24 saatte neredeyse %5, son yedi günde ise %9.5 düşüş yaşadı. Lakin, 2021’in başından bu yana ADA, yüksek oranda bir büyüme gördü. Yılı 0.18 dolarla açan ADA, şu anda 1.04 dolardan süreç görüyor.

Ayrıyeten Coinmarketcap’e nazaran, toplam 32 milyar dolarlık piyasa bedeliyle tüm kripto para üniteleri ortasında beşinci sırada yer alıyor.

Cardano’nun Bloomberg Terminal’a eklenmesinden günler evvel Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Twitter takipçilerine ADA hakkında bir grup sorular yönelmişti:

“Üzerine inşa edilmiş bir proje var mı? Kullanılıyor mu? Piyasa pahası neden bu kadar yüksek? Bir fon varlığı olmalı mı? Hayatımda süreç yapmadığım birkaç kriptodan biri.”

Cardano İçin Sırada Ne Var?

Cardano, kademeli bir formda ilerleyen bir güncellemenin ortasında bulunuyor. Cardano yol haritasında beş devir yer alıyor: Byron, Shelley, Goguen, Basho ve Voltaire. Cardano kullanıcılarına Cardano ağında akıllı mukaveleler oluşturma ve çalıştırma fırsatı vermeyi amaçlayan Goguen etabının önümüzdeki aylarda tamamlanması bekleniyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Cardano (ADA), Profesyonel Trader’lar Tarafından Kullanılan Bloomberg Terminal’a Eklendi