Oyun

Call of Duty: Warzone’un 6. Dönem Fragmanı Yayınlandı

Call of Duty: Çağdaş Warfare ve Warzone’un en son dönemi artık neredeyse geldi sayılır. Infinity Ward da oyunculara yakın vakitte gelecek güncelleme öncesinde, görecekleri yenilikleri anlatan bir tanıtım görüntüsü yayınladı.

Yeni dönemin birinci tanıtım görüntüsünde Verdansk’ın altında yeni bir metro çizgisi hizmet vermeye başlayacak. 29 Eylül’de başlayacak olan yeni dönemde oyuncuların trenleri harekete geçirebilmek ve tünellerden gelen düşmanlarla kafaa çıkabilmek için çok çalışması gerekecek.

Metroda gayret

call of duty warzoneun 6 donem fragmani yayinlandi 0 OXJjtrjn

Fragman, metroda radyo konuşmaları ile başlıyor. İki karakter karanlık ve terk edilmiş tünellerde ilerlerken bir yandan da telsizde konuşuyorlar. Konuşmalardan trenleri çalıştırabilmek için bir güç kaynağı bulmaları gerektiğini öğreniyoruz. Doğal bu oyun sonuçta bir FPS ve tünellerden de gereğince çok ateş edebilmemiz için çok sayıda düşman geliyor.

Daha sonra da bu görevdekilerden birinin Farah olduğunu öğreniyoruz. Çağdaş Warfare senaryo kısmında gördüğümüz bu karakter, tüneldeki tüm düşmanları temizledikten sonra telsizden Nikolai diye bir isimamla konuşuyor.

Nikolai bu konuşmanın üzerine mekanaltı tünellerine elektrik veriyor. İki karakteri daha sonra bir mekan altı metrosunda görüyoruz. Muhtemelen Nikolai ve Farah’ın da yeni dönemde oynanabilecek karakterler ortasına katılacağını böylelikle görmüş oluyoruz.

Verdansk genişliyor

call of duty warzoneun 6 donem fragmani yayinlandi 1 OgTGd1d3

Fragmanın son kısmında ise haritisiman uzaklaşmaya kafalıyoruz. Uzaklaşmamız sona erdiğinde ise 7 farklı metro istasyonundan oluşan ve kenti saran bir metro ağı göze çarpıyor. Bu metro ağının oyunu nasıl etkileyeceğini tam olarak bilemiyoruz lakin süratli ulaşım ve yeni araçlar getireceği kesin.

Call of Duty: Warzone ve Çağdaş Warfare için yeni dönemde gelecek tüm yenilikleri bilmiyoruz. Dönem kafyergıcına yalnızca 6 gün kaldığını göz önüne aldığımızda Infinty Ward yakın vakitte daha fazla detaysı da açıklayacaktır. O vakte kisimar yeni fragman, serinin hayranları tarafından incelenecektir.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu