Bu küçük elektrikli scooter 53 km/s sürate çıkabiliyor

bu kucuk elektrikli scooter 53 kms surate cikabiliyor

bu kucuk elektrikli scooter 53 kms surate cikabiliyor 0 3Inpymfj

Elektrikli scooter’lar, bilhassa kent içi kısa aralıklar için en tanınan ferdî mobilite tahlillerinden biri haline geldi. Bu bağlamda gün geçtikçe büyüyen elektrikli scooter dünyasına bir model daha eklendi: Mantis 8.

Mantis 8, ABD merkezli şirket Fluidfreeride‘ın yeni eseri. Ön ve art kısmındaki süspansiyonlarla konforlu bir tecrübe vadeden Mantis 8’de 800W gücünde bir elektrik motoru bulunuyor. Dileyenler Mantis 8’i çift motorlu olarak da satın alabiliyor. Tek motorlu versiyonda azamî suratı 45 km/s olan elektrikli scooter, çift motorlu seçenekte 53 km/s sürat yapabiliyor.

Tek motorlu Mantis 8, 873 Wh bataryasıyla 48 kilometre sürüş menzili vadediyor. Çift motorlu seçenekte ise 1176 Wh batarya bulunuyor ve 64 kilometre menzil sunuluyor. İki versiyon ortasındaki farklardan biri de frenler. Çift motorlu versiyonda hidrolik disk frenler bulunurken, başkasında mekanik disk frenler kullanılmış.

bu kucuk elektrikli scooter 53 kms surate cikabiliyor 1 wOCVZCpp

Mantis 8’in her iki versiyonunda da önde ve artta LED ışıklar bulunuyor. Ayrıyeten, bilhassa karanlıkta scooter’ın görünürlüğünü arttırmak için yanlara da ışık şeritleri eklenmiş. 8 x 3.1 inçlik tubeless lastiklere sahip Mantis 8’de rejeneratif frenleme özelliği de mevcut. Elektrikli scooter’ın satış fiyatları ise tek motorlu versiyon için 1299 dolar, çift motorlu versiyon için 1999 dolar olarak belirlenmiş.

ABD’li şirketin Mantis isminde bir diğer elektrikli scooter modeli daha mevcut. Her biri 1000W gücünde iki motorla satın alınabilen scooter’ın azamî suratı 64 km/s. Fiyatları ise tekrar motor sayısına bağlı olarak 1699 ila 2399 dolar ortasında değişiyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Bu küçük elektrikli scooter 53 km/s sürate çıkabiliyor