Kripto Para

Bu 15 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Bu Hafta Sizi Bekleyen Gelişmeler!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), bu hafta gelen önemli haberlerle yükseliş yaşıyor ve fiyat 53.000 doların üzerinde fiyatlandırılıyor. BTC’deki yükseliş trendi diğer kripto paraları da olumlu etkiledi. Piyasa yazım sırasında çoğunlukla yeşil tahtada işlem görüyor. Şimdi yatırımcı ve trader’lar, Bitcoin ve altcoin’lerin fiyatını etkileyecek gelişme ve tarihlere bakıyor.

Peki bu hafta, Bitcoin ve altcoin’leri neler bekliyor? Piyasa fiyatlarını etkileyecek kritik gelişmeler ve tarihler nelerdir? Bu soruların ve daha fazlasının cevabını sizler için araştırdık. İşte 8-14 Mart haftası için altcoin piyasasında yaşanacak önemli gelişmeler ve dikkatle izlenmesi gereken tarihler…

İşte altcoin piyasasında dikkatle izlemeniz gereken tarihler ve gelişmeler

  • Polkadot (DOT) ekibi, bu hafta için önemli bir duyuru ile geliyor. Proje ekibi, açıklamalarında bu hafta chain’in yeniden başlatılacağını belirtti.
  • Bitcoin ve altcoin borsası Abit, 10 Mart tarihinde “OMG/BTC, MANA/BTC, KNC/BTC ve TRX/BTC” isimli ticaret çiftlerini platformundan delist edecek.
  • Popüler altcoin projesi NEM (XEM) 15 Mart tarihinde piyasaya sürülecek Symbol projesi için 12 Mart tarihinde bir snapshot alınacak. Bu gelişme XEM kullanıcıları için önemli, çünkü yatırımcılar 12 Mart tarihinde cüzdanlarında tuttukları her 1 XEM karşılığında 1 adet XYM alabilecekler. 
  • Dev Bitcoin borsası BitMEX, 10 Mart tarihinde hem ADAUSDT hem de XLMUSDT kalıcı takas sözleşmelerini platformunda listeleyecek.
bu 15 altcoin yatirimcilarinin dikkatine iste bu hafta sizi bekleyen gelismeler 0 iErVMGP5
  • Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Theta Network (THETA) geçen hafta 2.2.0 sürümünü aktifleştirdi. Theta Network (THETA)’un bu güncellemeye dahil olan  blok ödülü özelliği, 11 Mart tarihinde devreye alınacak.
  • Finxflo (FXF) ve MANTRA DAO (OM) projeleri 10 Mart tarihinde ortaklık kuruyor. Proje, FXF tokeni  için bir DeFi stake seçeneği sunmak adına OM ile bir ortaklık kuruyor.
  • BitMart, Ethereum Blockchain’i tarafından desteklenen bir açık kaynaklı, AR platformu olan OVRtheReality’yi (OVR) bugün borsasında listeliyor.
  • Coinbase Pro, kısa süre önce 3 yeni altcoin projesini destekleyeceğini açıkladı. Bu açıklamaya göre, borsa 11 Mart’ta platformunda MATIC, SKL ve SUSHI’yi listeleyecek. 

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu