Bridge Constructor: The Walking Dead’in iOS ve Android için çıkış tarihi açıklandı

bridge constructor the walking deadin ios ve android icin cikis tarihi aciklandi 4h19iMy8

bridge constructor the walking deadin ios ve android icin cikis tarihi aciklandi 0 rKGIJCVa

Yayıncılığını Headup Games’in yaptığı, geliştiriciliğini ise ClockStone’un yaptığı Bridge Constructor serisinin yeni oyunu Bridge Constructor: The Walking Dead’in çıkış tarihi sonunda açıklandı.

Geçtiğimiz saatlerde oyundan yeni bir fragman paylaşıldı ve çıkış tarihi de bu biçimde açıklandı. Oyun 19 kasım’da iOS ve Android için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun App Store sayfası ve Google Play sayfası da açıldı. Şu anda ön sipariş verebilirsiniz. Oyunun boyutu ise 244.7 MB.

Oyunun iOS ve Android aygıtlar dışında birebir zamanda Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC için de birebir tarihte yayınlanacağını hatırlatalım. PlayStation 5 için de yayınlancak lakin şimdilik çıkış tarihi belirli değil. Oyunun yayınlanan yeni fragmanını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

En harika derleme tecrübesine hazır olun! Bridge Constructor: The Walking Dead, Bridge Constructor’ın efsanevi ve zorlayıcı bulmaca oyun biçimi ile AMC’s The Walking Dead’in kıyamet sonrası yaşayan ölüler kozmosunu bir ortaya getiriyor.

Yürüyen meyyit sürüleri ve saldırgan beşerler karşısında ömür uğraşı veren bir kümeye katılın. Kasvetli ortamlarda ve harabeye dönmüş binaların ortasında köprüler ve öbür yapılar inşa edin. Daryl, Michonne ve Eugene üzere hayranların en sevdiği karakterlerle birlik olun ve serinin sembolik araçları için inançlı geçitler yaratın.

Aylakları ölümcül tuzaklara çekip felaketzedeleri inançlı bölgelere taşırken oynatılabilen düzey objelerini, patlayıcıları ve yemleri kendi avantajınıza kullanın. Aylaklar yer çekiminin gücüne kurban giderken fizik temelli çılgınlığın ve karakter animasyonlarının keyfini çıkarın.

Özellikler

  • AMC’s The Walking Dead, Bridge Constructor™ ile buluşuyor
  • İtinayla hazırlanmış yapılar ve ölümcül tuzaklar yapın
  • Yeni yüzlerin ve ayrıyeten serinin sembolik karakterleri ve araçlarının yer aldığı büyüleyici bir hikaye
  • Çok sayıda bulmacalı düzey ve binlerce beyin yiyen aylak
  • Aylakları müthiş sona hazırlamak için oynatılabilen objeler ve patlayıcılardan faydalanın.
  • Kahramanlarınızı kurtarın ve yaşayan meyyit sürülerini yok edin
  • Ölümcül derecede komik aylak model fizikî mekanikleri.
etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Bridge Constructor: The Walking Dead’in iOS ve Android için çıkış tarihi açıklandı