Boron bulaşık paklık eserleri tanıtıldı

boron bulasik paklik eserleri tanitildi eBcCqnHS

boron bulasik paklik eserleri tanitildi 0 sV9V1e5D

Türkiye’nin değerli kaynaklarından bor madenini nitelikli eserlere dönüştüren Eti Maden, artık de bulaşık paklık eserlerini tanıttı. Boron markası altında geliştirilen sıvı, jel ve parlatıcı paklık eserleri yakında satışa çıkacak.

Boron’un geliştirdiği eserler başka marka bulaşık eserlerinden farklı olarak boraks doğal mineralli içeriğe sahip. Bor minerallerine ek olarak kullanılan ham unsurların insan sıhhatine ve etrafa ziyanı bulunmuyor. Eserin içeriğinde parfüm, petrol türevi kimyasallar ve fosfat kullanılmıyor. Yüzey faal gereçler, ağartıcılar üzere kimyasalları da içermiyor. Sağlıklı bileşene sahip. Petrol türevlerinden elde edilen kimyasallar kullanılmadığı için “deterjan” olarak isimlendirilmiyor.

Boron markası altında daha evvel toz ve sıvı deterjan çeşitleri satışa sunulmuştu. 2019 yılında 8,5 milyondan fazla satış yapıldı. Yüzde 8’in üzerinde pazar hissesi elde edildi. Eti Maden ayrıyeten bor kullanarak geliştirilen Borel dezenfektanı ve Bortam yüzey dezenfektanı eserlerini de satıyor. Boron’un yeni bulaşık eserleri önümüzdeki günlerde satışa çıkacak.

Boron bulaşık eserlerinin tanıtımı için Ümit Besen’li reklam sineması hazırlandı. TV’de ve dijital kanallarda reklamı yapılıyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Boron bulaşık paklık eserleri tanıtıldı