Borat, Twitter’da Trump’ı Alaya Aldı

borat twitterda trumpi alaya aldi jNJD1NKC

Sinema dünyasının en alışılmamış adlerinden bir tanesi olan ve 2006 yılındaki Borat ya da tam ismiyle Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan ile ismini geniş kitlelere duyuran Sacha Baron Cohen, yeniden dikkatleri üstüne çekecek bir atak yaptı.

Ünlü aktör, Borat karakterini Twitter’a taşıdı. Hesabını 9 Ekim’de oluşturan Cohen, hesabında ise maksat tahtasına ABD Lideri Donald Trump’ı oturttu. Cohen’in en çok alaya aldığı nokta, Trump’ın COVID-19 salgınına karşı yansısı oldu.

Borat, Trump’a karşı

borat twitterda trumpi alaya aldi 0 DW4BQpjI

(Trump haklı, içeride öldüğünü bildikleri için hastanenin dışında kendisine takviye veren binlerce insan var)

Trump’ın daha evvel koronavirüs ile çaba için yaptığı değişik açıklamalara atıfta bulunan Cohen “Trump o kadar güçlü ki hayatta kalmak için çamaşır suyu içmesine gerek kalmadı” dedi. Trump, yaptığı bir açıklamada koronavirüsle uğraşta dezenfektan içilmesini önermiş ve 3 kişi dezenfektan içerek hayatını kaybetmişti.

ccceda0aisimac7e3db27d9a9000572fa93a36b158

(Trump, hastaneyi daha erken terk edebilirdi lakin kendisi kibar birisi ve COVID’in hislerini incitmek istemedi)

Ayrıyeten ABD’deki vefat oranlarına atıfta bulunan Cohen, “başkan Trump, gerçek bir başkan. 200 binden fazla Amerikan deneğinden daha güçlü olduğunu kanıtladı!” tabirlerini kullandı. Cohen, ayrıyeten Borat’ın devam sinemasının tanıtımı olarak “İsrail’deki Wuhan’da” çıkan yeni bir virüsten bahsettiği görüntüsünü yayınladı.

borat twitterda trumpi alaya aldi 2 yE23z6a4

(Trump, 20.000 destekçisine hayli güçlü bir bildiri verdi ve ondan aldıkları şeyi yaymaları için topluluklarına gitmelerini istedi)

Sacha Baron Cohen’in tekrar başrolünde mekan alacağı yeni Borat sineması ya da tam ismiyle Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to America Regime for Make Benefit Evvel Glorious Nation of Kazakhstan, 23 Ekim‘de Amazon Prime’da izleyicisiyle buluşacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Borat, Twitter’da Trump’ı Alaya Aldı