Bomba İddia ve Tahmin: SpaceX Bitcoin Aldı! BTC Bu Seviyeleri Devirecek

bomba iddia ve tahmin spacex bitcoin aldi btc bu seviyeleri devirecek EsKqGBWv

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, SpaceX’in bilançosunda Bitcoin (BTC) bulunduğunu iddia ediyor. Ayrıca Anthony Scaramucci, Bitcoin’in 2021’in sonunda 100.000 dolar seviyesini kırmasını bekliyor.

Anthony Scaramucci: SpaceX’in şu anda bilançosunda Bitcoin var!

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Twitter’da bomba gibi bir açıklama yaptı. Anthony Scaramucci, Elon Musk’un havacılık ve uzay üreticisi SpaceX’in şu anda bilançosunda Bitcoin‘e sahip olduğunu iddia etti. Anthony Scaramucci konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Elon Musk, Tesla ile yetinmedi. SpaceX’in bilançosunda Bitcoin’e sahip olduğunu anlıyorum.

bomba iddia ve tahmin spacex bitcoin aldi btc bu seviyeleri devirecek 0 MMEqbUIq

Anthony Scaramucci, dünyadaki en zengin ikinci kişinin kişisel varlıklarını da içeren 5 milyar dolarlık Bitcoin’e sahip olduğunu iddia ediyor.  

Anthony Scaramucci: BTC 2021’in sonunda 100.000 dolar seviyesini devirecek

SpaceX halka açık bir şirket olmadığı için Bitcoin’e gerçekten yatırım yapıp yapmadığı hakkında sadece spekülasyon yapabiliriz. Bu da satın alımını ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na bildirmeyeceği anlamına gelir. Tesla, şubat ayında 1,5 milyar dolarlık BTC satın alımı gerçekleştirdi. Anthony Scaramucci, Bitcoin’in 2021’in sonunda 100.000 dolar seviyesini devirmesini bekliyor.  

bomba iddia ve tahmin spacex bitcoin aldi btc bu seviyeleri devirecek 1

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 1 oranında artışla 58.500 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 1 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 46,6 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Bomba İddia ve Tahmin: SpaceX Bitcoin Aldı! BTC Bu Seviyeleri Devirecek