BMW’den Yeni Elektrikli Scooter: Motorrad Definition CE 04

bmwden yeni elektrikli scooter motorrad definition ce 04 IyTiROra

Alman otomotiv devi BMW, son devirde elektrikli scooter dalına besbelli bir formda yük vermeye başlisimı. Şirket, halihazırda farklı elektrikli scooter modelleri satışa sunuyor olsa da bir yandan da yakın gelecekte bundan çok daha fazlasını görebileceğimize işaret eden BMW Motorrisim Definition CE 04 konseptini gün yüzüne çıkardı.

Öbür elektrikli scooter dizaynlarıyla karşılaştırdığımızda daha çağdaş ve fütüristik bir dizayna sahip olduğunu söyleyebileceğimiz Motorrisim Definition CE 04 konsepti, buna karşın temelde özgün BMW C Evolution elektrikli scooter dizaynını referans alıyor. 

BMW, Motorrad Definition CE 04 konsepti ile BMW C Evolution’a çağdaş bir tasarım kazandırıyor

bmwden yeni elektrikli scooter motorrad definition ce 04 0 mg6d38Pq

BMW Motorrisim Definition CE 04, içten yanmalı scooterların bilakis daha kompakt bir elektrikli motora sahip olduğundan gövdesinde büyük boşluklar bulunuyor. BMW bu boşlukları kask ya da öteki donanımların saklanabileceği, yandan açılan bir bagaj haline getirmiş durudam.

9537e6a52351c18f7320f724isim348c98efc5f925

BMW, Motorrad Definition CE 04 konseptinin nasıl bir bataryaya sahip olacağını açıklamisimı lakin orjinal BMW C Evolution’ın BMW i3’e ilişkin bir batarya modülü kullandığını düşünürsek Motorrisim Definition CE 04’ün de yeni jenerasyon elektrikli bir BMW araba modelinde kullanılan bir batarya modülünden güç alacağını iddia edebiliriz.

bmwden yeni elektrikli scooter motorrad definition ce 04 2 yk4zZmY3

 BMW Motorrisim Definition CE 04, bir scooter olmasına karşın 10,25 inçlik bir dijital gösterge ve bilgi-eğlence ekranına sahip olacak. Aygıt, kelam konusu ekranında dahili bir navigasyon uygulamasına sahip olacağından rakiplerinin 1-0 önüne olacağını söyleyebiliriz. 

bmwden yeni elektrikli scooter motorrad definition ce 04 3 KFL7gjck

Şu an için BMW’nin Motorrad Definition CE 04’ü ne vakit, nerede üreteceği ile ilgili rastgele bir açıklama bulunmuyor fakat gelen bilgilere nazaran şirket, kelam konusu konsepti gerçek bir eser haline getirme konusunda epey kararlı. 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

BMW’den Yeni Elektrikli Scooter: Motorrad Definition CE 04