Genel

BluTV’nin en büyük yapımına sahip olan dizi “Yeşilçam” duyuruldu; başrolde Çağatay Ulusoy

blutvnin en buyuk yapimina sahip olan dizi yesilcam duyuruldu basrolde cagatay ulusoy 0 hKGCfcAL

Türkiye’nin en tanınan ve en büyük görüntü akış hizmeti olan ve daha evvel Behzat Ç. Hürmet, Sıfır Bir ve Alef üzere özel üretimlerle karşımıza çıkan BluTV, yeni özel dizisini duyurdu.

BluTV’nin resmi twitter hesabı üzerinedn yaptığı açıklamaya nazaran bu yeni dizinin adı “Yeşilçam” olacak. Dizinin konusu için ise BluTV şu halde yazmış: “1960’lar Türkiye’sinde, Yeşilçam’ın altın çağında bir yine doğuş kıssası.”.

Dizinin başrolünde daha önce Netflix özel dizisi Hakan: Muhafız’da oynayan ve ülkemizde son derece tanınan olan Çağatay Ulusoy bulunacak. 2021’de BluTV’de yayınlanacağı söylenen dizi ile ilgili şu an için ne yazık ki öbür bir bilgi bulunmuyor.

Son olarak BluTV’nin kurucusu olan Aydın Doğan Yalçındağ ise şahsi Twitter hesabı üzerinden, dizide birçok kıymetli ismin olduğunu ve Yeşilçam dizisinin, BluTV’nin şu ana kadarki en büyük prodüksüyonuna sahip olacağını söyledi.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu