Kripto Para

Bloomberg, 6 Altcoin’i Daha Platforma Eklediğini Duyurdu

Kurumsal yatırımcılar artık Bloomberg Terminal’de çok daha çeşitli kripto para ünitelerini takip edebilecek.

Bugün paylaşılan bir duyuruya nazaran, profesyonel yatırımcıların gerçek vakitli finansal piyasa bilgilerini izlemelerine ve tahlil etmelerine imkan tanıyan bir platform olan Bloomberg Terminal, altı yeni kripto para ünitesi için fiyat takibi ekledi. Bu yeni kripto para ünitesi; Orchid (OXT), OMG Network (OMG), EOS, Chainlink (LINK), Tezos (XTZ) ve Stellar Lumens (XLM).

Dataların kendisi, Birleşik Krallık Finansal Davranış Otoritesi tarafından düzenlenen kripto borsası Kraken’in bir yan kuruluşu olan kripto endeks platformu CF Benchmarks tarafından sağlanacak. CF Benchmarks CEO’su Sui Chung, şu tabirleri kullandı:

“CF Benchmarks’ın esnek endeksleri ile Bloomberg, altı yeni dijital varlık için dayanak ekledi. Bu yalnızca kurumsal ilginin Bitcoin‘in ötesine geçmeye başladığını göstermekle kalmıyor, birebir vakitte varlık sınıfının klâsik varlık sınıflarının yanında nasıl görüntülendiğini de vurguluyor.”

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu