Black Panther 2’de CGI ile yaratılmış Chadwick Boseman olmayacak

black panther 2de cgi ile yaratilmis chadwick boseman olmayacak re1RkJe8

black panther 2 de cgi ile yaratilmis chadwick boseman olmayacak126843 0

Disney’in yaratmış olduğu Marvel Sinematik Evreni’ndeki Black Panther sinemasının başrolü Chadwick Boseman, bildiğiniz üzere kanser sebebiyle geçtiğimiz aylarda ne yazık ki hayatını kaybetmişti. İkinci sinemada ne olacağı hala gizemini korurken, başımızdaki soru işaretlerinden birisi giderilmiş oldu.

Chadwick Boseman’ın vefatı insanları hem şaşırtmış hem de üzmüştü. Bu üzücü olayın tesirinin biraz geçmesi ile birlikte hayranlar devam sinemasında ne olacağını tartışmaya başladı. Hayranların konuştuğu iki ihtimal vardı; birincisi başrolün değiştirilmesi, ikincisi de filmde CGI ile yaratılmış Chadwick Boseman’ın bulunması.

Geçtiğimiz gün Marvel’ın yapımcılarından Victoria Alonso ise; CGI ile yaratılmış bir Chadwick Boseman’ın, rastgele bir sinemada yer almayacağını söyledi. Yani ya Black Panther için yeni bir oyuncu seçilecek ya da seri iptal edilecek. Lakin bahsi geçen şirketin Disney olduğunu düşünürsek serinin iptal edilmeyeceğini söyleyebiliriz.

Direktörlüğünü ve senaristliğini Ryan Coogler’ın yaptığı Black Panther 2, 6 Mayıs 2022’de vizyona girecek. Sinemanın ertelenme ihtimali olduğunu hatırlatalım.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Black Panther 2’de CGI ile yaratılmış Chadwick Boseman olmayacak