Genel

Black Mirror’ın yaratıcısı Netflix için 2020 hakkında düzmece belgesel (mockumentary) hazırlıyor

black mirrorin yaraticisi netflix icin 2020 hakkinda duzmece belgesel mockumentary hazirliyor 0 g9h2BFzi

Sevilen ünlülerin vefatı, savaşlar, yangınlar, zelzeleler ve elbette koronavirüs salgını derken 2020 yılı için her manada insanlık için ziyadesiyle güç bir yıl oldu ve daha yılın bitmesine 1 ay var.

Kimsenin uzunca mühlet unutamayacağı bir yıl olan 2020, birden fazla insan tarafından Black Mirror dizisinde yaratılan distopyalara benzetildi. Artık de Netflix’in tanınan dizilerinden olan Black Mirror’ın yaratıcısı yeni projesini duyurdu. Charlie Brooker, başarılı oyuncu Hugh Grant ile birlikte 2020 yılı için özel bir imal hazırlıyor.

2020 yılında neler olduğuna odaklanacak olan bu imal, mockumentary biçiminde olacak yani düzmece belgesel. The Office dizisi biçiminde diyebiliriz. Şu an için çok fazla detay bilinmiyor lakin Hugh Grant’in üretimde itici bir tarihçiyi canlandıracağı söylenmiş.

Black Mirror dizisinin yayınlanan tüm kısımlarını şu anda Netflix’te bulabilirsiniz.

2020 yılının bitmesine 1 ay kaldı ve umuyoruz ki herkes en az hasarla bu yılı atlatır ve önümüzdeki yıl için de “gelen gideni aratır” durumu yaşanmaz.

masaj porno

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu