Bize Özel İmkansız Fiyatlı Efsane Oyuncu Sistemi: TEKNOZONE

bize ozel imkansiz fiyatli efsane oyuncu sistemi teknozone 7WhibhPE

Daha evvel takipçilerimiz için özelliklerine nazaran epeyce uygun fiyatlı hazır sistemler oluşturan İtopya.com, bu kere günümüz kurallarına nazaran çok uygun bir bilgisayar oluşturdu. Gelin, İtopya.com’un yeniden takipçilerimize özel oluşturduğu yeni hazır sistemi TEKNOZONE ile tanışalım.

TEKNOZONE, donanım kısmında günümüzde son çıkan oyunların birçoklarını dahi oynamanıza imkân tanıyan kesimlere yer veriyor. Bilgisayarın işlemci kısmında bizleri Intel’in Core i3 10100F işlemcisi karşılıyor. 6 MB önbelleğe ve 4 çekirdeğe sahip olan işlemci, turboyla 4,30 GHz frekansa ulaşabiliyor.

Fiyat performansta çığır açan kasa:

bize ozel imkansiz fiyatli efsane oyuncu sistemi teknozone 0 sMfwNfGt

TEKNOZONE bilgisayarın ekran kartı kısmındaysa ASUS TUF GeForce GTX 1650 P alan alıyor. 4 GB GDDR6 VRAM‘e sahip olan ekran kartı, birçok oyunda sizleri üzmeyecek bir performans sunuyor. Bilgisayar, RAM kısmındaysa HyperX Fury’nin 8 GB’lık RAM’ini barındırıyor. Ama anakartta alan yer boş RAM slotu sayesinde gelecekte yahut bilgisayarı satın alırken RAM ölçüsünü yükseltebilirsiniz.

Anakart demişken TEKNOZONE’un tüm donanım kesimleri ASUS PRIME H410M-R-SI anakartının üstünde bulunuyor. Giriş düzeyi olan anakart, bilgisayarını fiyat performans bilgisayarı yapmak isteyenler için düzgün bir seçenek olarak görülüyor. Lakin anakart üzerinde M.2 slotunun olmisimığını belirtmekte yarar var.

bize ozel imkansiz fiyatli efsane oyuncu sistemi teknozone 1 8PduQzEs

Bu donanım modüllerinin yanı sıra günümüzde TEKNOZONE, bir bilgisayarda artık olmazsa olmaz olarak sayılan SSD’ye de yer veriyor. 480 GB’lık SSD depolama alanına sahip olan TEKNOZONE’u bu temasa tıklayarak satın alabilirsiniz. Bilgisayarın oyun performansı ve ayrıntılı donanım özelliklerini öğrenmek içinse üstteki görüntümüzü izleyebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Bize Özel İmkansız Fiyatlı Efsane Oyuncu Sistemi: TEKNOZONE