Kripto Para

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Şaşırtan Tahmin: 1 Milyon Dolar ve Sıfır…

Ticaret efsanesi Peter Brandt, Bitcoin (BTC)’in 1 milyon dolara çıkma ihtimalinin %50 olduğuna ve fiyatın sıfır’a düşme ihtimalinin de benzer olduğuna inanıyor.

Peter Brandt: Bitcoin yüzde 50 olasılıkla 1 milyon dolara veya sıfır’a gidebilir!

Yaklaşık elli yıldır emtia piyasasında çalışan bilgili trader Peter Brandt, Bitcoin’in akıllara durgunluk veren 1 milyon dolarlık bir seviyeye çıkıp sıfır’a düşme ihtimalinin eşit olduğuna inanıyor. Bitcoin, Peter Brandt’ın en büyük tek varlığıdır. Dönem dönem Bitcoin ile ilgilenen efsanevi trader, Bitcoin hakkındaki görüşlerini tam olarak açıklamak için Twitter’ı kullandı.

bitcoinin her adimini bilen analistten sasirtan tahmin 1 milyon dolar ve sifir 0 BcmjTOha

Peter Brandt, kendisinin bir “Bitcoin maximalisti” olmadığını paylaştı. Bitcoin, ünlü analistin en büyük holdingidir. Analist, BTC’nin şeker veya kereste gibi ticaret için normal bir varlık olduğuna inanıyor. Bununla birlikte Peter Brandt, benzer bir anlatıya sahip daha heyecan verici bir pazar görmediğini de iddia ediyor. Peter Brandt ayrıca Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşabileceği veya sıfır’a düşebileceği ve her ikisi için de yüzde 50 şans olduğu görüşünü paylaştı. Peter Brandt konuya yönelik şunları söyledi:

Bence 1 milyon dolara çıkma şansı %50 ve sıfıra gitme şansı %50…

Jesse Powell ve John McAfee’de, BTC fiyatı için 1 milyon doları öngördü!

Son zamanlarda, ABD merkezli Kraken borsasının CEO’su Jesse Powell, Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşmasının muhtemel olduğunu söyledi. Ayrıca Jesse Powell, bunun “çok makul” bir hedef olacağını ekledi. Yaklaşık dört yıl önce, bu tahmin ilk olarak kripto meraklısı John McAfee tarafından yapıldı. John McAfee, lider kripto para 31 Aralık 2020’ye kadar 1 milyon dolara ulaşmadığı takdirde, ulusal ABD televizyonunda kendi penisini yiyeceğine söz verdi.  Bununla birlikte, 2020’nin başlarında kripto öncüsü aniden sadece Bitcoin fiyat tahminini değil BTC görüşlerini de değiştirdi.

bitcoinin her adimini bilen analistten sasirtan tahmin 1 milyon dolar ve sifir 1 kEBTLFB8

John McAfee, BTC’yi bir taş devri teknolojisi olarak adlandırdı. Şu anda John McAfee, son sekiz yıldaki vergi ödemelerini engellediği için bir İspanyol hapishanesinde yargılanmayı ve ABD’ye iade edilmeyi bekliyor. Ancak John McAfee, son zamanlarda menkul kıymet dolandırıcılığı, kara para aklama ve banka havalesi dolandırıcılığıyla da suçlanıyor. Cumartesi günü yayınlanan bir tweet’te John McAfee, SEC’in kendisine yöneltilen kripto para birimleri ile ilgili iddialarının “abartılı” olduğunu belirtti.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu